Call of Duty: Vanguard, Activision, Utekla skoro čtvrthodina z multiplayeru Call of Duty: Vanguard

Utekla čtvrthodina z multiplayeru Call of Duty: Vanguard

Podívejte se na nové mapy, které nás vezmou do Německa, Sovětského svazu i Tichomoří

Zdroj: Activision
7. 9. 2021
Název: Call of Duty: Vanguard Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 5. 11. 2021

Ačkoli multiplayer Call of Duty: Vanguard se má v plné parádě představit až dnes večer od 19 hodin našeho času, na internet už unikají záběry přímo z hraní. Až dosud jsme měli možnost se blíže seznámit jen s novým režimem Champion Hill v rámci exkluzivního testu pro PlayStation. Tady ale dojde na další mapy i módy.

Záběry pocházejí z bety a nejprve se podíváme na mód Patrol a mapu Gavutu. Jde o malý ostrůvek v rámci dnešních Šalomounových ostrovů. Další na řadě je klasický team deatmatch na mapě nazvané Hotel Royale. Režim Domination se představí v rámci mapy Red Star, která nás vezme do Sovětského svazu. A oblíbený mód Kill Confirmed se demonstruje na mapě Eagle’s Nest, což je nechvalně proslulý Wochenendhaus Adolfa Hitlera v horské oblasti Obersalzberg.

Beta Call of Duty: Vanguard má nabídnout 5 map a 6 módů

Prezentované novinky tak odpovídají tomu, na co samotný Activision minulý týden lákal. Beta Call of Duty: Vanguard má nabídnout 5 map a 6 módů. Kromě jmenovaných režimů se má objevit také režim Search and Destroy. Ten bude ale dostupný až ve druhém kole testu. Chybět nebude ani už dříve představený Champion Hill, který ale měli vývojáři opravit a vylepšit na základě zpětné vazby od hráčů na PlayStationu.

Pokud jde o termíny betaverze, už se nám to pomaličku blíží. Od 10. do 13. září bude na PS4 a PS5 pro předobjednávající. Od 16. do 17. září bude k dispozici pro hráče na PC a Xboxu s předobjednávkou a všechny na PlayStationu. A konečně od 18. do 20. září pak bude otevřená betaverze k dispozici úplně všem i bez předobjednávky a bez ohledu na platformu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru