Vampire The Masquerade: Bloodhunt, Paradox Interactive, Upírská akce z Prahy (ne)končí

Upírská akce z Prahy (ne)končí

Vývoj Vampire: The Masquerade – Bloodhunt se zastavil. Hra ale bude dál fungovat

Zdroj: Sharkmob
16. 5. 2023
Název: Vampire The Masquerade: Bloodhunt Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 27. 4. 2022

Vývojáři ze studia Sharkmob oznámili, že jejich free-to-play battle royale akce situovaná do Prahy nazvaná Vampire: The Masquerade – Bloodhunt, která vyšla teprve loni v dubnu, se nedočká dalších updatů a tým končí s jejím vývojem. V příspěvku na oficiálním webu autoři píší, že sice mají úžasnou a aktivní komunitu, ale nedokázali oslovit dostatečný počet hráčů, aby mohli ve vývoji pokračovat. To tak nakonec bohužel vedlo k rozhodnutí pozastavit další práce na Bloodhuntu.

Naštěstí se s tímto oznámením nepojí obvyklá druhá špatná zpráva. Servery hry totiž zůstanou aktivní a titul půjde nadále hrát. “Naším cílem je udržet servery v chodu tak dlouho, jak budeme mít aktivní základnu hráčů a komunitu,” uvedlo studio. Vývojáři současně ujišťují ty, kterým se Bloodhunt líbí a chtějí v něm pokračovat, že se pokusili zajistit, aby hra byla i nadále zajímavá.

Zmizí mikrotransakce

Více podrobností o nadcházejících změnách autoři zveřejní společně s posledním plánovaným updatem, který teď chystají. Další patche už mají podle týmu sloužit jen k údržbě, pokud to bude nezbytné. Jisté ale je, že časem ze hry zmizí mikrotransakce. Nákupy za skutečné peníze autoři vypnou 26. září a pak bude možné díky přepracovanému systému snáze nakupovat kosmetické předměty výměnou za tokeny, které si fanoušci vydělají během hraní.

Závěrem autoři říkají, že i když jsou smutní stejně jako fanoušci, že vývoj Bloodhuntu dospěl do konce, máme vzít na vědomí, že to bylo opravdu obtížné rozhodnutí. Zkušenosti získané na tomto projektu si chce navíc Sharkmob odnést a zúročit při vývoji dalších her.

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt je k dispozici na PC a PlayStationu 5. Battle royale zasazený do světa World of Darkness se časem rozrostl také o klasický team deathmatch. Více o titulu najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru