Uniklý trailer na Battlefield možná nakonec neuvidíme

Spekuluje se, že EA chystají jinou upoutávku. Oznámení by mohlo připadnout na 8. června

Zdroj: DICE
26. 5. 2021
Název: Battlefield 2042 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 19. 11. 2021 Platformy: , , , , Žánr:

V posledních týdnech k nám opakovaně neoficiální cestou proudí nejen podrobnosti o novém Battlefieldu, ale především jsme se v rámci série úniků dočkali celé plejády obrázků a krátkých klipů, které mají pocházet z oznamovacího traileru. Společnosti EA a DICE plánují představit pokračování populární válečné akce během června. A zmíněná upoutávka se nepochybně dlouho ladila a musela projít kolečkem schvalování a připomínkování. Navzdory tomu je možné, že ji nakonec nespatříme v původní zamýšlené podobě, jak už jsme před pár dny spekulovali.

Byla to jen upoutávka pro investory?

Insider Tom Henderson, který podle všeho už před časem původní trailer spatřil v celé délce, před pár dny řekl, že ven se dostalo přibližně 80 procent z jeho obsahu. Nyní ale tvrdí, že mu bylo naznačeno, že skoro jistě nakonec uvidíme jiné video, než které autorům uniklo na internet. Bude přestříhané, anebo autoři vydají úplně jinou upoutávku?

I když výroba mohla zabrat minimálně několik týdnů a nikdo by takovou práci nechtěl spláchnout do kanálu, i my jsme měli obavy, zda bude efekt takový, v jaký EA doufali a jaký zamýšleli, když fanouškům pustí “jen” v pořádné kvalitě něco, co už několik týdnů vídají na každém kroku. Mohli by také vydat vedle této upoutávky i jiný trailer, který chystali třeba na pozdější termín, aby hráči dostali nějaké překvapení.

Ale samotný Tom Henderson komentuje ještě jednu z teorií. Uniklá upoutávka podle ní možná sloužila pro interní účely a investory. Henderson ale říká, že to není pravda. Sám přitom odhaduje, že titul se představí 8. června a znovu se ukáže na akci Summer Game Fest 10. června. O 8. červnu se poprvé spekulovalo už před pár dny, kdy unikly obrázky bez vodoznaku, které k tomuto termínu odkazovaly.

Akce by tak připadala na úterý, kdy autoři Battlefieldu často zveřejňují novinky. Na sociálních sítích už přitom spolu interagovaly účty BF a Summer Game Festu. Pro oznámení od EA je přitom typické, že je často následuje další prezentace na nějaké z velkých konferencí.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru