Battlefield 2042, Electronic Arts, Uniklý trailer na Battlefield možná nakonec neuvidíme

Uniklý trailer na Battlefield možná nakonec neuvidíme

Spekuluje se, že EA chystají jinou upoutávku. Oznámení by mohlo připadnout na 8. června

Zdroj: DICE
26. 5. 2021
Název: Battlefield 2042 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2021

V posledních týdnech k nám opakovaně neoficiální cestou proudí nejen podrobnosti o novém Battlefieldu, ale především jsme se v rámci série úniků dočkali celé plejády obrázků a krátkých klipů, které mají pocházet z oznamovacího traileru. Společnosti EA a DICE plánují představit pokračování populární válečné akce během června. A zmíněná upoutávka se nepochybně dlouho ladila a musela projít kolečkem schvalování a připomínkování. Navzdory tomu je možné, že ji nakonec nespatříme v původní zamýšlené podobě, jak už jsme před pár dny spekulovali.

Byla to jen upoutávka pro investory?

Insider Tom Henderson, který podle všeho už před časem původní trailer spatřil v celé délce, před pár dny řekl, že ven se dostalo přibližně 80 procent z jeho obsahu. Nyní ale tvrdí, že mu bylo naznačeno, že skoro jistě nakonec uvidíme jiné video, než které autorům uniklo na internet. Bude přestříhané, anebo autoři vydají úplně jinou upoutávku?

I když výroba mohla zabrat minimálně několik týdnů a nikdo by takovou práci nechtěl spláchnout do kanálu, i my jsme měli obavy, zda bude efekt takový, v jaký EA doufali a jaký zamýšleli, když fanouškům pustí “jen” v pořádné kvalitě něco, co už několik týdnů vídají na každém kroku. Mohli by také vydat vedle této upoutávky i jiný trailer, který chystali třeba na pozdější termín, aby hráči dostali nějaké překvapení.

Ale samotný Tom Henderson komentuje ještě jednu z teorií. Uniklá upoutávka podle ní možná sloužila pro interní účely a investory. Henderson ale říká, že to není pravda. Sám přitom odhaduje, že titul se představí 8. června a znovu se ukáže na akci Summer Game Fest 10. června. O 8. červnu se poprvé spekulovalo už před pár dny, kdy unikly obrázky bez vodoznaku, které k tomuto termínu odkazovaly.

Akce by tak připadala na úterý, kdy autoři Battlefieldu často zveřejňují novinky. Na sociálních sítích už přitom spolu interagovaly účty BF a Summer Game Festu. Pro oznámení od EA je přitom typické, že je často následuje další prezentace na nějaké z velkých konferencí.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru