The Last of Us (seriál), Unikly další fotografie z natáčení seriálu The Last of Us

Unikly další fotografie z natáčení seriálu The Last of Us

Ústřední dvojici je konečně vidět do obličeje. Joel a Ellie se v ulicích Bostonu potkají s Tess

Zdroj: Reddit
18. 10. 2021
Název: The Last of Us (seriál) Datum vydání: 16. 1. 2023

Autoři připravovaného seriálu The Last of Us jsou poměrně skoupí na zveřejňování oficiálního obrazového materiálu, ať už se bavíme o promo fotkách nebo dokonce traileru. S přihlédnutím k tomu, že se seriál v těchto dnech teprve natáčí a jeho premiéra připadá nejdříve na konec roku 2022, se však není čemu divit a fanoušci tak musí vzít za vděk alespoň neoficiálním snímkům od lidí, kteří se v těchto dnech pohybují v některém z větších kanadských měst. Už minulou středu unikly snímky z Edmontonu, na kterých byl mimo jiné zachycen i představitel Joela Pedro Pascal – byť s rouškou přes ústa – a dnes k nim můžeme přidat fotky z Calgary. Právě tam se totiž natáčí další scény a šikovní fanoušci konečně zachytili ústřední dvojici tak, aby jim bylo vidět do tváře.

V ulicích Calgary, které mají suplovat Boston, jsou připraveny další postapokalyptické kulisy, jako rozpadající se vozidla, plakáty odpovídající těm, které se objevily ve hře nebo rovnou celé ulice, v nichž budou probíhat jednotlivé scény. Herce Pedra Pascala, Bellu Ramsey a Annu Torv – tedy představitele Joela, Ellie a Tess – se podařilo vyfotografovat mezi záběry při veselém rozhovoru, pro fanoušky je ale fotka cenná právě proto, že na ní jsou konečně hrdinové zachycení tak, aby jim bylo vidět do tváře. Z místa byl pořízen i krátký videoklip, na kterém herci rozhodně nešetří dobrou náladou a čekají na další klapku.

Stejně jako minulý týden připomínáme, že seriál The Last of Us mapuje události prvního dílu herní série a je velmi pravděpodobné, že na první řadu bude v těsném sledu navazovat druhá. První sezóna by měla být dotočena v červnu příštího roku, přičemž přesné datum premiéry ještě nebylo potvrzeno. První epizodu režíruje ruský režisér Kantěmir Balagov, na některé z dalších se má úzce podílet také designér hry Neil Druckmann a na vše z pozice spoluautora dohlíží také tvůrce seriálu Černobyl Craig Mazin.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru