Tom Clancy’s Ghost Recon: Frontline, Ubisoft, Unikla videa ze hry Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline

Unikla videa ze hry Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline

Hráči, kteří se dostali do uzavřené bety, sdílejí záběry z další free-to-play akce od Ubisoftu

Zdroj: Ubisoft
29. 1. 2022

Historie se opakuje. Společnosti Ubisoft znovu unikly záběry z uzavřeného testu chystané free-to-play multiplayerové akce. Podobně jako v případě her Tom Clancy’s The Division Heartland a Tom Clancy’s XDefiant můžeme i tentokrát spatřit něco, co nám mělo zůstat skryto. Alespoň zatím. A znovu se únik týká hry se jménem slavného spisovatele Toma Clancyho v titulu, která čelí podobné kritice od svého oznámení jako předchozí dva jmenované projekty. Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline je first person taktická PvP akce od studia Ubisoft Bucharest, která byla oznámena loni v říjnu. Míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i streamovací služby Stadia a Luna.

Zatím je slyšet především kritika

Oznámení hry se neslo v duchu velké negace fanoušků a i to s největší pravděpodobností vedlo k odkladu původního testu. Další battle royale akce se měla začít testovat už v říjnu, ale už týden po oznámení a současně těsně před jeho spuštěním Ubisoft testování odložil na neurčito s tím, že autoři nejprve chtějí celý zážitek vylepšit. Šlo tak o další komunikační kotrmelec v době, kdy francouzský gigant oznamoval jeden free-to-play projekt za druhým, navíc mnohdy vzájemně dost zaměnitelné, aniž by se mu dařilo hráče přesvědčit o své proměňující se strategii. Působilo to nepromyšleně a postrádalo to sebedůvěru, která jen zesílila podezření hráčů, že to nebude to pravé.

Nicméně už před pár dny se začalo mluvit o tom, že Ghost Recon Frontline se na svůj odložený test skutečně chystá. V předstihu to naznačil třeba insider Tom Henderson. Zkusit štěstí a zaregistrovat se ostatně můžete i vy. Zatím má být hra k dispozici jen na PC a jen ve vybraných evropských zemích. Další platformy a regiony mají přibýt později. Ale zrovna v tomto případě jsme měli štěstí, protože Česko i Slovensko patří mezi země, kde má být beta dostupná, jak víme i od našich čtenářů, kteří se už do testu v průběhu týdne zapojili.

Teď se na internetu začaly objevovat první záběry přímo ze hry od těch, kteří se aktuálního uzavřeného testu účastní. Vybraní hráči si přitom stěžují na výkon, design map, ovládání, grafiku, animace nebo interface. Jde nicméně zatím o první ohlasy pár jednotlivců, takže si můžete zkusit udělat vlastní názor z videí, která se toulají internetem. Díky nim lze prozkoumat menu hry, výbavu, její úpravu, nabídku herních módů i nastavení. Samozřejmě se ale dostanete prostřednictvím záznamů také přímo “do akce”. Nicméně musíte počítat s tím, že obraz hyzdí vodoznaky, které jsou v některých případech navíc agresivně zakryté.

Připomenout si samozřejmě můžete rovněž starší oficiální videa přímo od Ubisoftu. Autoři nám slibovali možnost přepínat mezi různými postavami, systém tříd nebo obrovské bojiště situované na ostrov Drakemoor. Více podrobností najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru