Resident Evil: Infinite Darkness, Capcom oficiálně oznámil seriál Resident Evil: Infinite Darkness

Capcom oficiálně oznámil Resident Evil: Infinite Darkness

Netflix vedle hraného seriálu chystá také novou CGI sérii s Leonem a Claire v hlavní roli

Zdroj: Netflix
27. 9. 2020
Název: Resident Evil: Infinite Darkness Datum vydání: 8. 7. 2021

Update: Jak jsme předpověděli, tak se také stalo. Ještě během Tokyo Game Show jsme se od Capcomu nakonec dočkali oficiálního oznámení Resident Evil: Infinite Darkness. Skutečně bude mít premiéru příští rok na Netflixu a hlavními hrdiny jsou Leon Kennedy a Claire Redfield. Až na to, že nepůjde nakonec o CGI film, ale seriál. Zdá se, že tento projekt nebude mít žádné přímé spojení s hraným seriálem pro Netflix. Další podrobnosti bohužel stále nejsou k dispozici. První upoutávku najdete níže.

Původní zpráva: Na Twitteru portugalské mutace Netflixu se objevil první teaser na Resident Evil Infinite Darkness. Mělo by se jednat o nový CGI film, který bude mít údajně premiéru příští rok. Jak se zdá, hlavní role si střihne populární dvojice Leon Kennedy a Claire Redfield. Vypadá to, že informace se dostala na veřejnost předčasně a neplánovaně. Příspěvek totiž brzy zmizel.

Je teoreticky možné, že film bude navazovat na starší animované snímky Resident Evil: Degeneration (Rozklad), Damnation (Zatracení) a Vendetta. Ty se na rozdíl od hraných filmů mnohem víc držely kánonu a herní předlohy. Žádné další informace zatím nejsou k dispozici. Dalších podrobností se však možná dočkáme ještě v rámci Tokyo Game Show. 

Vedle nového filmu je tu ještě seriál

Půjde zřejmě o další spolupráci Netflixu a Capcomu. Jak už nějakou dobu víme, chystá se i hraný seriál Resident Evil, na kterém pracuje německé společnost Constantin Film. O něm jsme naposledy psali koncem srpna, proto si připomeneme jen to nejdůležitější. Příběh se má točit okolo New Raccoon City a malých Weskerů. Děti prý narazí na nějaká tajemství, která mohou znamenat konec všeho.

Seriál nabídne úplně nový příběh a hned dvě časové roviny. Můžeme se těšit na osm hodinových epizod. Filmaři slibují staré známé, ale také věci, které dosud fanoušci neviděli. Projektem chtějí oslovit i nováčky, kteří zatím neznají svět Resident Evilu. Více podrobností po tomto počinu najdete ve zmíněném starším článku.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru