Forspoken (Project Athia), Square Enix, Unikla první hodina z hraní Forspoken

Unikla první hodina z hraní Forspoken

Podívejte se, jak hra začíná, pokud se nemůžete rozhodnout. Recenze vyjdou v pondělí

Zdroj: Square Enix
19. 1. 2023
Název: Forspoken (Project Athia) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 24. 1. 2023

Forspoken od studia Luminous Productions a společnosti Square Enix vychází už 24 ledna, a tak není velkým překvapením, že informace na konto hry se rychle množí. Mimochodem, když je řeč o vydání, zdá se, že embargo na recenze padne v pondělí 23. ledna. Mělo by se tak stát v 15 hodin našeho času. Vyplývá to hned z několika důvěryhodných zdrojů, i když nejde o oficiální informaci. My to říct s jistotou nedokážeme prostě proto, že v tuto chvíli review verzi ještě nemáme k dispozici. Měli bychom se k ní dostat před vydáním, ale zatím se tak nestalo. Faktem ale zůstává, že první verdikty dorazí jen krátce před vydáním Forspoken.

Neunikají ale jen střípky informací a dojmů od těch, kteří už hru mají. Na internet se dostal rovnou celý začátek hry. Skoro osmdesátiminutové video bylo pořízeno na PS5 a pochopitelně z povahy věci má obsahovat informace, které hráči mohou považovat za spoilery.

 

Už včera jsme vás v novinkovém souhrnu v souvislosti s Forspoken informovali, že Luminous Production představili kolekci oblečení inspirovanou hrou a jejím světem. Autoři se také nechali slyšet, že pokud by si hra vedla dobře u fanoušků, vůbec by se nebránili tomu, aby podle ní vznikla adaptace v podobě anime.

Forspoken míří na PlayStation 5 a PC. Třeba na PlayStation Storu se standardní verze prodává za 2119 korun, což rozhodně není málo. Láká stále na pre-order bonus v podobě unikátního vybavení a předmětů. Digital deluxe edice ale stojí 2779 korun a kromě zmíněného bonusu je její součástí také mini soundtrack, mini art book, DLC In Tanta We Trust, které vyjde v létě, předběžný přístup do tohoto prequelového DLC a nějaké zdroje do začátku navíc.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru