Call of Duty: Warzone, Activision, Unikla další verze mapy pro battle royale v Call of Duty

Unikla další verze mapy pro battle royale v Call of Duty

Informace o uvedení 10. března se začínají naplňovat. Na "velkou věc" lákají i streameři

6. 3. 2020
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

V polovině února přišli redaktoři magazínu Video Games Chronicle s informací, že by 10. března mělo dojít na uvedení režimu battle royale do nabídky aktuálního Call of Duty: Modern Warfare. Završeny tím mají být četné spekulace, které se na konto zmiňovaného módu v souvislosti s Modern Warfare objevovaly ještě před tím, než samotná hra vyšla a v posledních hodinách a dnech se napětí jen stupňuje. O datu 10. března totiž začínají mluvit další insideři spolu se streamery, kteří mohou být potenciálními partnery Activisionu pro očekávanou marketingovou kampaň. Bez bližších detailů navíc unikla další verze již dříve viděné mapy, na níž se má režim Warzone odehrávat, a je téměř jisté, že se zkraje příštího týdne skutečně něco stane.

Po VGC mluví o 10. březnu Insider s přezdívkou Okami, který souběžně s tím rozdmýchává teorii, že se v letošním roce dočkáme remasterované verze Modern Warfare 2. Na svém Twitteru v bodech vypsal, že battle royale bude zpřístupněn příští úterý, čeká se na zveřejnění traileru buďto ve čtvrtek (to už tedy neplatí), nebo až v pondělí, dále by mělo jít o free-to-play záležitost s vlastním klientem a jedinou dostupnou variantou prý bude hraní ve skupině (squads). Sám Okami dodává, že až se všechny tyto body splní, lidé konečně pochopí, že pravdivé jsou také všechny informace o zmiňovaném remasteru MW2, který podle něj naváže na remaster původního dílu oblíbené minisérie a přinese i multiplayer.

Mapa by měla mít rozlohu přibližně 3 × 3 km, tedy 9 kilometrů čtverečních. Původní mapa v PUBG – Miramar – má rozměry 8 × 8 kilometrů a může být tudíž sedmkrát větší.

Co se týče zmiňované mapy, nový obrázek sdílel na Redditu uživatel s přezdívkou Senescallo. Neposkytl žádný komentář ani zmínku o původu, diskutující se však shodují, že mapa vypadá věrohodně a mohla by být oficiální verzí pro použití přímo ve hře. Pokud jste některé z uniklých podob domnělé mapy viděli, pravděpodobně vás nic zásadního nepřekvapí – ve všech důležitých bodech se s předchozími verzemi shoduje – rozdíl je jen v tom, že pohled je mírně oddálený a prostor tak dostávají i nedostupné vyšrafované oblasti. Kvůli tomu se zdá, že mapa bude nakonec trochu menší, než se původně očekávalo, což lze i jednoduše odvodit díky čtvercové síti a stadionu v pravé části. Budeme-li uvažovat, že delší strana arény má přibližně 250 metrů (podobně jako například tvarově podobná Allianz Arena v Mnichově), jsou rozměry jednoho čtverce 200 × 200 metrů. Mapa by tudíž měla přibližně 3 × 3 km, tedy 9 kilometrů čtverečních. Jen pro porovnání, původní mapa v PUBG – Miramar – má rozměry 8 × 8 kilometrů a může být tudíž sedmkrát větší než lokace, v níž se budeme od příštího úterý zřejmě prohánět ve Warzone.

Poslední dílek do skládanky aktuálních spekulací pak přináší i zmiňovaní streameři, kteří lákají na velkou věc, která by měla přijít již brzy. Shroud, který mohutně podporoval i Blackout, případně Apex Legends, oznámil ve čtvrtek na svém Twitteru, že dnešní den je tajný a tudíž nebude streamovat. Další streamer – Cloakzy – pak během svého přenosu explicitně uvedl, že 10. března přijde něco velkého, na co se všichni těší a co už dlouhou dobu očekávají. Je tudíž možné, že se naplní slova VGC, že už měla proběhnout akce pro influencery a tvůrce obsahy, případně že se s ní krátce před spuštěním Warzone počítá a není vyloučeno, že už v pondělí budeme moci sledovat první exkluzivní záběry.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru