Gran Turismo 7, Sony Interactive Entertainment, Unikla další dvě videa ze zákulisí Gran Turisma 7

Unikla další dvě videa ze zákulisí Gran Turisma 7

Kazunori Jamauči ukazuje úpravu aut a tratě. Jeho nejoblíbenějším okruhem je Nürburgring

Zdroj: Sony
8. 11. 2021
Název: Gran Turismo 7 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 4. 3. 2022

Předčasně se dostala ven další dvě videa ze zákulisí vývoje závodů Gran Turismo 7. Zaměřují se na tratě a úpravu aut. Naneštěstí jsou v japonštině a opatřena jen španělskými titulky. Materiály se dostaly nechtěně ven prostřednictvím marketingové firmy Solutions 2 GO, která je zřejmě zapojena do propagace. Než z veřejného profilu zmizela, ukořistil je magazín GTPlanet.

I bez toho, aniž byste rozuměli detailům, ale můžete vidět, že v GT7 se vrátí tuning aut a bude možné upravovat a vylepšovat jednotlivé prvky vozu, pokud si na to potrpíte. Novinka by měla nabídnout vůbec největší nabídku dílů a součástek v celé historii série. Alespoň telegraficky jsou k vidění také menu a interface této části.

Pokud jde o závodní tratě, stále bohužel neznáme jejich přesný seznam a neodhalí jej ani toto video. Zmiňuje se o střídání denní doby a počasí, ale tato funkce nemusí být dostupná na všech okruzích. Kazunori Jamauči označuje německý Nürburgring za svého favorita.

Magazín GTPlanet upozorňuje, že prostřednictvím videí můžeme spatřit další auta jako Ferrari La Ferrari nebo Aston Martin One-77. Celkem bude ve hře přes 400 různých vozů. Tento týden se nejspíš dvojice klipů, nebo alespoň jeden z nich, dočká oficiální premiéry.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru