Battlefield 2042, Electronic Arts, Unikl kompletní trailer na nový Battlefield

Unikl kompletní trailer na nový Battlefield

Na internetu už je celá upoutávka v hrůzostrašné kvalitě. EA možná ukáží úplně jiné video

Zdroj: EA
27. 5. 2021
Název: Battlefield 2042 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2021

Nemine snad den, aby se nedostal ven další kousek traileru na nový Battlefield. No, do jisté míry může být alespoň na čas únikům “konec”. Venku už je totiž neoficiální cestou uniklá kompletní první upoutávka v nízké kvalitě. Leda by ji následovaly další kvalitnější verze…

V posledních dnech se začalo mluvit o tom, že kvůli únikům možná EA a DICE připravují úplně jinou upoutávku.

Upřímně řečeno, kvalita je ve skutečnosti otřesná, velkou část záběru zakrývá pruh maskující pravděpodobně vodoznak, který by odhalil zdroj úniku, a navíc jsme už řadu záběrů mohli spatřit dříve na jednotlivých obrázcích nebo v krátkých klipech. I tak jde ale o jednu z nejdiskutovanějších událostí nočních hodin.

Důležité je také znovu připomenout, že se v posledních dnech začalo mluvit o tom, že kvůli únikům možná EA a DICE připravují úplně jinou upoutávku. S touto informací přišel například důvěryhodný insider Tom Henderson. Ten jinak odhaduje (nikoli slibuje), že Battlefield bude představen 8. června a znovu by se podle něj mohl ukázat hned brzy nato. Konkrétně 10. června na prezentaci Kickoff Live v rámci akce Summer Game Fest.

Více podrobností o samotné hře najdete v našich starších článcích.

 

 

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru