Marvel Rivals, Marvel Games, NetEase, Unikají informace o nové akci Marvel Rivals

Unikají informace o nové akci Marvel Rivals

Má to být third person PvP na způsob Overwatche. Nabídne údajně zničitelné prostředí

Zdroj: Marvel Games
27. 3. 2024
Název: Marvel Rivals Vývojář: Vydavatel: , Platformy: Žánr:

V úterý začala společnost Marvel Games lákat na nějaké vzrušující středeční oznámení. Připadnout má na dnešních 16 hodin našeho času. Nicméně už v tuto chvíli se objevují nejrůznější neoficiální zprávy, o co půjde. Má se jednat o third person akci na způsob Overwatch, na které Marvel spolupracuje s firmou NetEase. Jmenuje se údajně Marvel Rivals a míří na PC a mobily. Konzole jsou nejisté.

Akce 6 na 6 nabídne podle insiderů souboje známých hrdinů a ven už se dostaly dokonce nějaké materiály. Hra nenabídne žádné PvE režimy a akce se zaměřuje zejména na boj zblízka. Postavy se mohou vyvíjet, takže například Bruce Banner se změní na Hulka. Kromě něj se prý ve hře objeví Punisher, Loki, Storm, Doctor Strange, Mantis, Rocket Raccoon, Black Panther, Groot, Magic, Luna Snow, Iron Man, Spider-Man nebo Magneto. Dodatečně mají do hry dorazit ještě Thor či Moon Knight. Blízké postavy spolu mají vytvářet zajímavé interakce. Hrdinové budou mít na vývěr různé kosmetické skiny.

Další informace se objevily v článku na webu The Streamr. Mluví se tu o režimech King of the Hill a Escort nebo mapě Odin’s Vault. Další mapa má být situovaná do nějakého skutečného města, ale nejde prý o New York. Hratelnost má ovlivňovat také výrazně zničitelné prostředí.

Oficiální podrobnosti se dozvíme ještě dnes odpoledne. Tedy pokud do té doby neuniknou další další detaily.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru