Deadlock, Valve Corporation, Unikají další videa z Deadlocku od Valve

Unikají další videa z Deadlocku od Valve

Nová týmová akce ještě nebyla oficiálně představena. Přesto se můžete podívat, jak se hraje

Zdroj: Valve
24. 5. 2024
Název: Deadlock Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Ačkoliv vývojáři z Valve mlčí a připomínají způsob (ne)komunikace, který si mohli fanoušci „užít“ před oznámením Counter-Striku 2, je nyní už téměř stoprocentně jisté, že jejich dalším projektem bude Deadlock. Informace o týmové akci unikla na konci minulého týdne, abychom na ni před několika dny navázali dalšími detaily o hrdinech a upozornili vás také na první uniklé video. To ovšem po herní stránce za mnoho nestálo, byť jste se mohli podívat alespoň na to, jak hra vypadá. Teď ovšem unikají další videa a na nich se už můžete konečně obeznámit i s tím, jak se bude Deadlock hrát. Tedy, pokud jde o skutečnou hru a Valve ji hodlají vydat…

Na další únik upozornil magazín Insider Gaming , který obě videa sdílí ve svém článku. To první má téměř čtyři minuty a jde v podstatě o tipy, jak hru hrát, od člověka, který už může Deadlock testovat. Vysvětluje, jak číst minimapu, jak sbírat duše, které zde zastupují platidlo za odemykání dalších schopností vašeho hrdiny, podobně jako v Dotě. Hráč, který video komentuje, například uvádí, že za 3000 duší mohou postavy odemknout alternativní režim střelby a tímto způsobem postupovat ke stále lepším schopnostem a možnostem na bojišti. Dále se pouští do popisování toho, jak funguje léčení, jak fungují cooldowny některých schopností, jak hra operuje s tzv. nepřiřazenými dušemi, které z vás vypadnou, pokud zemřete a nestihnou se postupně přelít do vašeho poolu s již vlastněnými dušemi a spoustu dalších věcí.

 

 

Jinak řečeno, pokud si chcete udělat obrázek o Deadlocku, jde o video, které bychom mohli téměř označit za tutoriálové a dozvíte se v něm řadu podrobností, kterými se třeba Deadlock výrazně odlišuje od Overwatche, ke kterému bývá nyní již mylně přirovnáván. Druhé video je pak o poznání kratší, ukazuje v podstatě jen pohyb jednoho hrdiny a výskok, takže má všehovšudy pět sekund a na rozdíl od prvního videa vám opět nedá mnoho. Snad už ale nebudou lidé z Valve napínat hráče příliš dlouho a k údajným stovkám lidí, kteří mohou Deadlock v tuto chvíli již testovat, přizvou další. Jsem osobně sám hodně zvědavý, zda může Valve znovu zamíchat kartami na poli MOBA her a zda si hráči Deadlock oblíbí, či nikoliv.

 

 

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru