Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name, Sega, Únik prozradil vydání Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name

Únik prozradil vydání Like a Dragon Gaiden

Spin-off Yakuzy podle PlayStation Store dorazí v listopadu, k dispozici je i popis a obrázky

Zdroj: Ryu Ga Gotoku Studio

Japonské studio Ryu Ga Gotoku loni oznámilo hned několik svých projektů, mezi než patřily PC verze Lost Judgement a také letos vydaný remake Like a Dragon: Ishin!. Kromě toho nás příští rok čeká i osmá Yakuza, chcete-li Like a Dragon 8, ale ještě letos měl dorazit i menší a kratší spin-off, jehož název rozhodně k nejkratším nepatří. Hra Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name je zasazena mezi šestý a sedmý díl a protagonistou je známý Kazuma Kiryu. Vzhledem k záplavě akcí, která nás nyní čeká, je možné, že nás v nejbližší době čekají oficiální informace, díky úniku ale už máme patrně jasno předem.

Únik přichází z PlayStation Store, kde se objevila stránka hry s popisem i výše přiloženými screenshoty, jak zachytil web PSDeals. Nechybí ani datum vydání, jež by mělo být stanoveno na 9. listopadu. Tehdy by hra měla vyjít na PC, PlayStation 4 a PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series. Popisek láká na nové Kazumovo dobrodružství, tentokrát však pod krycím jménem Joryu, které bude opět plné zajímavých střetů i interakcí. Jak už víme z dřívějšího oznámení, hra nabídne klasické real-timové souboje namísto těch tahových, přičemž si nyní budeme moci vybrat mezi dvěma styly – yakuza a agent – mezi nimiž bude možné libovolně přepínat. Yakuza využívá více síly a agrese, agent je pro změnu rychlejší a přesnější.

U série Yakuza není příliš překvapivé, že obsahuje i méně tradiční vedlejší mise a další aktivity, zde to budou například tajné zápasy, karaoke, popíjení v klubech nebo závodění na autodráze. Inu, taková ta klasika, co se Yakuzy týče. Další zajímavé úkoly bude nabízet informátor Akame, dění hry pak bude celkově zasazeno do tří oblastní, konkrétně do Sotenbori, Jokohamy a jakéhosi tajemného hradu, jež budeme moci prozkoumávat. Vzhledem k tomu, že jde o informace z PlayStation Store, dozvídáme se též, že vlastníci verzí pro Playstation 4 budou moci bezplatně upgradovat na verzi pro PlayStation 5. Oficiálního potvrzení těchto informací se můžeme dočkat velice brzy, jelikož na konci května studio oznámilo, že 16. června uspořádá svou další prezentaci RGG Summit.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru