Únik: Forza Horizon 5 dostane DLC Hot Wheels

Závodní série od Microsoftu se opět propojí se slavnými autíčky. Potvrzení čekáme brzy

Zdroj: Microsoft
9. 6. 2022
Název hry: Forza Horizon 5 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 9. 11. 2021 Platformy: , , Žánr:

Závodní hra Forza Horizon 5 má obdržet rozšíření inspirované Hot Wheels. Nejde nicméně o oficiální zprávu. Informace unikla předčasně prostřednictvím Steamu. Ven se dostal propagační obrázek, který byl k vidění na kartě hry. Pozorným fanouškům to samozřejmě neuniklo a upozornil na něj třeba uživatel Redditu s přezdívkou Autumnal_Leaves. I když byl materiál ze Steamu opět rychle stažen, povedlo se jej samozřejmě zachytit a uložit.

Působí to dojmem, že oznámení novinky je na spadnutí a mohlo by na ni dojít na některé z nadcházejících akcí. Náznaky nějakého DLC se objevily už dříve, koneckonců v nabídce je i takzvaný Expansion Bundle, který láká na dvě blíže nespecifikované expanze s novými lokacemi i vozy. Je nicméně docela kuriózní, že k podobnému úniku dojde prostřednictvím Steamu, protože samotný Microsoft pravidelně propaluje ještě neoznámené hry na svém vlastním Xbox Storu.

Podobný balíček inspirovaný Hot Wheels vznikl už pro starší díly Forza Horizon, ať už šlo o větší expanzi nebo jen DLC s novými auty. Oficiální potvrzení novinky je zřejmě jen otázkou času.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru