Diablo II: Resurrected, Blizzard Entertainment, Uložené pozice z Diabla II využijete i ve vylepšené verzi

Uložené pozice z Diabla II využijete i ve vylepšené verzi

Autoři upřesnili, že hráče čekají dvě alfy, jejich termín nechtějí prozradit. Varují před podvody

Zdroj: Blizzard
5. 3. 2021

Producent hry Diablo II: Resurrected Matthew Cederquist prozradil v rozhovoru pro magazín IGN, že do vylepšené verze půjdou nahrát uložené pozice z původní hry. Jinými slovy, budete moci pokračovat přesně tam, kde jste skončili v originálu. Samotní autoři podle jeho slov měli zájem zjistit, zda to půjde, a povedlo se. S nadsázkou říká, že je to ta nejlepší funkce vůbec. A fanouškům by mohla skutečně udělat velkou radost.

Nenaleťte podvodníkům

Blizzard rovněž v těchto dnech upřesnil, že Diablo II: Resurrected nabídne ještě před vydáním dvě různé alfaverze. Ta první bude zaměřená na singl, ta další pak na multiplayer. Cílem druhého testu bude samozřejmě otestovat i zátěž na servery a jejich stabilitu. Producent Chris Lena ale nechtěl v rozhovoru pro magazín PCGamesN prozradit žádné další podrobnosti. Nás samozřejmě nejvíc v tomto směru zajímá termín, ale musíme si počkat.

Vydavatel upozornil, že jedinou cestou, jak se do testu dostat, je přihlásit se na oficiálním webu. Žádný jiný způsob neexistuje. Firma současně varovala, že jakékoli stránky nabízející takové klíče jsou podvod. K tomu, abyste se mohli přihlásit, budete samozřejmě potřebovat účet Blizzardu. Tak zkuste štěstí.

Před podvody varoval za vývojáře třeba Adam Fletcher na Twitteru. Nejde přitom o jediný podobný případ z poslední doby. Nedávno podvodníci takto hráče lákali na falešný betatest Far Cry 6. Ubisoft před tím fanoušky důrazně varoval. Tuhle “velkorysou nabídkou” jsme obdrželi i my, dokonce s příslibem, že za hraní dostaneme finanční odměnu. No neberte to…

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru