Call of Duty: Black Ops 6 (Gulf War), Activision, Údajný termín bety Call of Duty: Black Ops 6 a Nuketown

Údajný termín bety Call of Duty: Black Ops 6 a Nuketown

Máme v podstatě potvrzenou další mapu. Informace o zkušební verzi unikla asi předčasně

Zdroj: Activision
11. 6. 2024
Název: Call of Duty: Black Ops 6 (Gulf War) Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 10. 2024

Máme tu další stručné novinky o Call of Duty: Black Ops 6. Před oficiálním oznámením zřejmě unikla informace o chystané betaverzi. Spolehlivý dataminer BobNetworkUK zveřejnil (via VGC) na Twitteru obrázek, který má pocházet z obchodu Game. Z něj plyne, že ti, kdo si hru předobjednají, se do bety dostanou od 28. srpna do 3. září předtím, než se zkušební verze otevře všem, jak je to pro Call of Duty každý rok typické.

Datum 28. srpna přitom zřejmě ne náhodou připadá i na plné odhalení multiplayeru na akci Call of Duty Next, které avizoval Activision. Beta tak může odstartovat ve stejnou chvíli. Hráči s předplatným Game Pass by se rovněž měli dostat do bety mezi prvními.

Druhá zajímavost se týká populární a současně nenáviděné mapy Nuketown. Ta by se měla objevit i v Black Ops 6. Ačkoli oficiálně tato informace nezazněla, v představovacím videu se povedlo zachytit obrazovku, kde se v lobby chystá multiplayerový zápas, který se má odehrát právě na Nuketownu (via Insider Gaming).

Potvrdily se také zprávy, že obavy z velikosti necelých 310 GB byly předčasné. Byť se informace objevila přímo v Xboxu Storu v profilu hry. Autoři uvedli, že tento odhad nereprezentuje skutečnou velikosti Black Ops 6. Je to velikost včetně plné instalace Modern Warfare II, Modern Warfare III, Warzone a všech balíčků včetně lokalizací. Hráči budou moci samozřejmě stáhnout jen BO6. Jeho velikost ale zatím tým neprozradil a stane se tak až blíže k vydání.

Black Ops 6 vyjde 25. října.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru