Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite), Ubisoft, Ubisoftu unikl krátký klip z Rainbow Six Quarantine

Ubisoftu unikl krátký klip z Rainbow Six Quarantine

Kooperativní akce proti vesmírnému parazitovi se zřejmě začíná testovat ve větším měřítku

Zdroj: Ubisoft
25. 2. 2021
Název: Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite) Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 20. 1. 2022

Minulý týden unikla informace z PSN o testu Rainbow Six Quarantine a následně jsme se dozvěděli, že hra pracovně nazývaná vývojáři Parasite definitivně změní do vydání své jméno. Kvůli aktuální celosvětové pandemii koronaviru. Tentokrát ale Ubisoftu uteklo něco přímo ze hry. Není to zatím moc, vlastně jen pár sekund a screenshot, ale alespoň něco o hře, která je ve vývoji několik let a neustále se posouvá její vydání.

Spin-off Tom Clancy’s Rainbow Six Siege svůj původ nezapře například v rozhraní. Vždy je ale navíc po ruce baterka. Původně se ostatně zrodil coby experimentální kooperativní režim Outbreak právě v Siege, kde byl k dispozici po dobu několika týdnů. V Parasite koneckonců budou hráči ovládat známé postavy z Rainbow Six, jako jsou Vigil, Ela, Tachanka, Alibi, Finka nebo Lion.

Aktuální leak ale kromě jiného dokazuje, že se titul začíná v rámci testování dostávat mezi hráče a zřejmě v širším měřítku. Není tak vyloučené, že by se hra skutečně mohla blížit dokončení a vyjít dřív, než byl nejzazší termín, který vydavatel avizoval na konec září. O tom se spekulovalo už před týdnem. Nebo bychom se minimálně mohli dočkat nějakých veřejných testů.

Nová taktická akce je podle autorů zasazená do budoucnosti Rainbow Six vzdálené několik let. Rainbow Six Quarantine vyvíjí studio Ubisoft Montreal, ale úplně nový tým, a představen byl na E3 v roce 2019. Hráči tu ve tříčlenném týmu mají bojovat proti mimozemskému parazitovi. Titul míří na PC, PS4, Xbox One a nepochybně dojde také na next-gen verze. Podobně jako jiné hry od Ubisoftu se Parasite se potýkal s několika odklady.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru