Far Cry 6, Ubisoft, Ubisoftu předčasně unikly informace o Far Cry 6

Ubisoftu předčasně unikly informace o Far Cry 6

Na PlayStation Storu se objevilo datum vydání i první podrobnosti o příběhu nové akce

Zdroj: PS Store/Ubisoft
10. 7. 2020
Název: Far Cry 6 Vydavatel: Datum vydání: 7. 10. 2021 Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 7. 10. 2021

Update: Společnost Ubisoft, jak jsme očekávali, na únik zareagovala alespoň symbolicky zveřejněním oficiálního krátkého teaseru.

Původní zpráva: Ani letos se Ubisoftu nepovedlo utajit jedno z plánovaných překvapení pro nedělní prezentaci. V posledních týdnech se opakovaně spekulovalo, že na akci Ubisoft Forward se představí Far Cry 6 a že si jednu z hlavních rolí, pravděpodobně padoucha, ve hře střihne Giancarlo Esposito známý ze seriálů Breaking Bad nebo The Mandalorian. Tato informace se nyní potvrzuje a díky úniku z PlayStation Storu se dozvídáme několik dalších podrobností.

Far Cry 6 by mělo vyjít 18. února na PS4 a PS5. Vydáme se do tropického ráje jménem Yara, kde se čas zastavil. Zemi však vládne krutý diktátor Anton Castillo, který plánuje, že jeho syn Diego půjde v jeho stopách a za každou cenu pozvedne stát k jeho dřívější slávě. To jako obvykle zažehne na druhé straně plamen revoluce.

V boji uplatníme guerillovou taktiku

Hlavním hrdinou hry bude obyvatel Yara jménem Dani Rojas. Vydáme se s ním do džungle, na pláže i do hlavního města Esperanza v údajně velmi propracovaném a rozsáhlém světě. V dosud největším prostředí v rámci série Far Cry se Dani postaví do čela odbojového hnutí, které se má postavit nemilosrdnému diktátorovi a jeho synovi. V boji máme uplatňovat guerillovou taktiku a vedení války. Ke slovu přijdou podomácku vyrobené zbraně, vozidla i možnost povolat na pomoc spojence.

Podle hongkongského PlayStation Storu, který na čas profil hry omylem zveřejnil, dostanou majitelé PS4 verze zdarma upgrade na PS5. Hra má kromě singlu nabídnout i on-line multiplayer. Bude zajímavé sledovat, zda Ubisoft na únik nějak zareaguje a zda něco zveřejní k titulu ještě před samotnou akcí.

A co Vaas z Far Cry 3?

Možná si ještě vzpomenete, že před časem herec Michael Mando naznačoval, že by se mohl vrátit také jako Vaas z Far Cry 3. On a Esposito si přitom spolu zahráli už v seriálu Better Call Saul. No, jak to jen říct a neprozradit příliš? Řekněme, že to vypadá, že spolu mají opravdu něco společného…

Už dříve se objevily náznaky, že jde o onen poslední nepředstavený velký počin od Ubisoftu, který má vyjít ještě v tomto fiskálním roce, a že se opět vydáme mimo území Spojených států. Mluvilo se o tom, že se můžeme těšit na nějakou exotičtější lokaci, které byly dříve pro značku typické.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru