Star Wars Outlaws, Ubisoft, Ubisoft zvládl vývoj Star Wars Outlaws, hra je dokončena

Ubisoft zvládl vývoj Star Wars Outlaws, hra je dokončena

S ohledem na dění v Ubisoftu je rutinní oznámení zvládnutého vývoje podstatnou zprávou

Zdroj: Ubisoft
4. 7. 2024
Název: Star Wars Outlaws Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 30. 8. 2024

Ubisoft v poslední době rozhodně nemá status společnosti, která by si za každých okolností věděla rady se svými projekty, neodkládala vydání a plnila stanovené časové plány. Dáváme stranou důvody, které vedou k restartům vývoje nebo zmiňovaným posunům vydání, které mohou být opodstatněné a ve finále i v zájmu hráčů, kteří chtějí obdržet kvalitní produkt, i z toho důvodu je ale na místě odcitovat kratičkou zmínku týmu z Massive Entertainment, že Star Wars Outlaws je ve smyslu příprav dokončené a hra by tak měla podle všeho vyjít ve stanoveném termínu 30. srpna. Informace se objevila na sociálních sítích a provází ji kratičký sestřih několika dříve viděných záběrů s potvrzením tzv. zlatého statusu, který obecně značí dokončení vývoje.

„Náš tým se nemůže dočkat, až se pustíte do prozkoumávání Vnějšího prstence a vžijete se do role psance,“ uvedli vývojáři a připomněli stanovené datum vydání. Hra míří na PC, PS5 a Xbox Series s tím, že dostupná bude majitelům dražší edice už o tři dny dříve, tedy 27. srpna. Vývojáři teď mají dva měsíce čas na odladění chyb a nedostatků, které nebrání v certifikaci nebo lisování fyzických kopií a je tudíž nepravděpodobné, že by už mělo dojít k jakémukoliv odkladu. Uvidíme také, zda se lidé z Massive Entertainemnt dokážou vyrovnat s kritikou, která se na hru snesla z prvních preview.

Novináři a influenceři, kteří si mohli Star Wars Outlaws zahrát, označili hru za příliš jednoduchou a banální ve svém konceptu. Zaznívalo, že hra připomíná zastaralé Uncharted, což ale z druhé strany autoři hry brali optimisticky a v rozhovorech potvrdili, že přirovnání ke slavné sérii od Naughty Dog se jim zamlouvá. Je nicméně stále jasnější, že Star Wars Outlaws neudělá ani drobný krok k případným rizikům, jaký učinila například série Star Wars Jedi, a příběh Kay Vess bude hrát na jistotu. Nepředznamenáváme tím ale jakékoliv hodnocení, já osobně se na hru těším, líbí se mi její retro nádech a fakt, že si budeme moci prožít Hvězdné války bez Síly. Uvidíme na konci léta!

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru