Ubisoft odkládá Prince, The Division Heartland i Rocksmith+

Ubisoft odkládá Prince, Division Heartland i Rocksmith+

Tři důležité tituly vyjdou až v období, které končí v březnu 2023. Nic zlého to ale prý neznačí

Zdroj: Ubisoft
29. 10. 2021

Společnost Ubisoft oznámila, že odkládá hned několik her na pozdější termín. Rovnou tři tituly, které byly původně už skoro na dohled, dorazí až v dalším finančním roce, tedy období, které končí v závěru března 2023. Jedná se o Tom Clancy’s The Division Heartland, Prince of Persia: Sands of Time Remake a výukový kytarový trenažér Rocksmith+.

V případě vylepšeného Prince z Persie ani Rocksmith+ nejde o první odklad. Ve všech třech případech se ale mělo za to, že jsou hry mnohem blíž. Rocksmith+ byl oznámen v červnu 2021 a původně měl vyjít ještě letos. Free-to-play spin-off The Division s podtitulem Heartland byl také oficiálně představen letos a Ubisoft mluvil o tom, že by mohl vyjít letos, nebo příští rok. Což fanoušci chápali spíš jako přelom roku.

S Princem z Persie si dáme načas

Remake Prince byl oznámen loni a původně měl vstoupit na trh už letos v lednu. Opakovaně byl ale odložen zřejmě i s ohledem na značnou kritiku, kterou si indičtí autoři vylepšené verze vyslechli. Nyní k projektu finanční ředitel Frédérick Duguet zopakoval, že Princ z Persie je milovaná značka a jeho vývojáři si dají načas, aby se ujistili, že dostojí vysokým očekáváním fanoušků.

Po vlastní ose tuto zprávu komunikovali prostřednictvím sociálních sítí i samotní autoři. Ujistili hráče, že na hře se stále pracuje a tým je motivovaný i inspirovaný zpětnou vazbou. Vývojáři poděkovali za podporu a trpělivost s tím, že se v budoucnu přihlásí s dalšími novinkami. Skutečnost, že v pozadí asi probíhají nějaké dramatické změny, nejlépe dokládá, že jsme od představení hry z remaku neviděli ani jeden nový obrázek. Více o problémech Prince si můžete přečíst v našich starších novinkách.

Pokud jde o The Division Heartland, je jednou z free-to-play her, které Ubisoft zatím omezeně testuje. Už nyní ale díky tomu podle finančního ředitele sbírá užitečnou zpětnou vazbu. Tak uvidíme, co z této F2P iniciativy nakonec vyplyne.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru