Far Cry 6, Ubisoft, Ubisoft drží slovo a dál nabízí next-gen upgrady zdarma

Ubisoft drží slovo a dál nabízí next-gen upgrady zdarma

Far Cry 6 si můžete bezplatně povýšit na nové konzole a v budoucnu také Riders Republic

Zdroj: Ubisoft
8. 9. 2021
Název: Far Cry 6 Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 7. 10. 2021

Zatímco Sony se v systému next-gen upgradů v posledním týdnu trochu motala, ale nakonec správně vyslyšela volání fanoušků, Ubisoft se snaží zmatku využít ve svůj prospěch. Francouzský vydavatel v souvislosti s Far Cry 6 zdůraznil, že hru si můžete koupit na PS4 a Xbox One a upgradovat ji zdarma na PS5, respektive Xbox Series verzi.

Ubisoft takto postupně nabídl upgrady pro hry Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Immortals: Fenyx Rising a Rainbow Six: Siege.

Nabídka se vztahuje na digitální i krabicové verze a i když samotný proces upgradu zpočátku po uvedení nových konzolí na trh trochu haproval, Ubisoft zatím dostál svému slibu. Pokud byste potřebovali osvěžit paměť, francouzský gigant už takto postupně nabídl upgrady pro hry Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Immortals: Fenyx Rising a Rainbow Six: Siege.

A Far Cry 6 samozřejmě akce nekončí, protože s jistotou víme, že bude takto možné povýšit z minulé generace na tu současnou i chystané adrenalinové závody Riders Republic. I po upgradu je samozřejmě na starší konzoli možné hrát původní verzi. Takže samá pozitiva a sociální jistoty.

Když sáhnete po PS4 verzi Horizon Forbidden West, máte možnost ušetřit skoro tři stovky a za jednu cenu mít obě hry…

Tato politika je mimořádně zajímavá i ve světle stále velmi aktuální debaty o zdražování her, k němuž došlo s nástupem nové generace. Společnosti jako Take-Two Interactive, Activision nebo EA se na této vlně s vybranými tituly rychle svezly. Ubisoft ale od počátku říkal, že se zatím nerozhodl jak k této problematice přistoupí. A jak se zdá, zatím nemá v plánu uživatele příliš trápit, když si odmyslíme skutečnost, že digitální verze jeho her konkrétně u nás už nějakou dobu dražší jsou, ale toto zdražení přišlo ještě před nástupem next-genu a netýká se všech regionů.

Připomínáme, že upgrade z PS4 na PS5 pro Horizon Forbidden West nakonec bude zdarma a v tomto smyslu Sony ustoupila. U dalších chystaných cross-gen her jako Gran Turismo 7 a God of War sice upgrade nabídne, ale bude stát 10 dolarů. V nabídce PlayStation Storu přitom zůstává základní PS4 verze Horizon Forbidden West i základní PS5 verze. Ta první stojí 1849 korun a ta druhá 2119 korun. Když sáhnete po PS4, máte možnost ušetřit skoro tři stovky a za jednu cenu mít obě hry…

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru