Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft, Ubisoft dnes odhalí nový Assassin’s Creed

Ubisoft dnes odhalí nový Assassin’s Creed

Začíná stream, ve kterém se dozvíme název a zasazení. Na vývoji pracuje i umělec BossLogic

Zdroj: For Honor - Ubisoft
29. 4. 2020
Název: Assassin’s Creed Valhalla Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2020

Série Assassin’s Creed se dnes oficiálně rozroste o další pokračování, které by mělo po dvou letech od vydání dosud posledního dílu Odyssey ozdobit závěr letošního roku. V tuto chvíli není jisté, zda se vývojáři z Ubisoftu skutečné zhlédli ve vikinském zasazení a zda platí všechno, co padlo v rámci dosavadních spekulací, jisté však je, že se to nejdůležitější dozvíme v průběhu dnešního dne. Před krátkou chvílí totiž na Twitchi odstartoval oficiální stream na kanálu Ubisoftu, a jak uvádí titulek, čeká nás odtajnění toho, v jaké epoše lidských dějin se budeme pohybovat tentokrát.

Na vývoji hry, nebo alespoň na dnešním představení, spolupracoval s Ubisoftem australský umělec BossLogic, který už v minulosti pracoval například s lidmi z Marvelu a byl mimo jiné autorem plakátu limitované edice Avengers: Endgame. Dá se tedy očekávat, že právě jeho práci budeme v průběhu dnešního streamu sledovat a na základě ní Ubisoft rozklíčuje, zda půjde o Vikingy, nebo o něco úplně jiného. Zmiňovat všechny předchozí spekulace už není v tuto chvíli úplně žádoucí, přesto vás můžeme odkázat na celou plejádu článků, kterou jsme už novému Assassin’s Creed v uplynulých týdnech a měsících věnovali.

Jen ve zkratce – úvahy na téma vikinského zasazení přišly s objevem podezřelých plakátů se severským bohem v The Division 2, a od té chvíle se více, či méně důvěryhodní insideři začali předhánět v tom, kdo ví o nové hře víc. Že by mělo jít o Vikingy, naznačil i novinář Jason Schreier, který v minulosti otevřeně mluvil o jednotlivých dílech Assassin’s Creed ještě před tím, než byla jeho slova potvrzena skrze oficiální tiskové zprávy. Dá se proto očekávat, že se Ubisoft tímto směrem vydal, ale po vzoru Odyssey navštívíme mnohem větší území, kam by mohla padat jak velká část Skandinávie, tak nynější území Velké Británie.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru