Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite), Ubisoft, Ubisoft aktualizoval datum vydání Rainbow Six Extraction

Ubisoft aktualizoval datum vydání Rainbow Six Extraction

Vydavatel se zřejmě chystá oznámit přesné datum vydání a někdo ho vyzradil předčasně

Zdroj: Ubisoft
18. 10. 2021
Název: Rainbow Six Extraction (Quarantine/Parasite) Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 20. 1. 2022

Multiplayerová akce Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction od studia Ubisoft Montreal může vyjít 20. ledna. Ačkoli vydavatel termín oficiálně neoznámil, objevil se v aktualizovaném starším blogovém příspěvku věnovaném této PvE kooperaci. Text původně vyšel v červnu, nyní ale prošel updatem zřejmě v návaznosti na blížící se zveřejnění data vydání.

Pokud byste měli o pravosti a relevantnosti záznamu pochyby, stačí se podívat přes Wayback Machine na stejný blogový příspěvek optikou staršího data. Sliboval totiž vydání na 16. září. A hra měla skutečně původně vyjít v září. Posléze však byla odložena na leden. Odklady tehdy postihl i adrenalinové extrémní sporty Riders Republic, ale jen ze září na říjen.

Tom Clancy všude, kam se podíváš

Magazín VGC, který na novinku upozornil, kontaktoval zástupce vydavatele, zatím ale neobdržel žádnou odpověď. Titul míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Stadii. Bude dostupný také v předplatitelské službě Ubisoft+. Extraction nabídne cross-play i cross-save napříč všemi platformami.

Ačkoli je Rainbow Six Extraction normální prémiová placená hra, nevstoupí na trh zrovna v optimální situaci. Právě přemíru akčních derivátů ze světa Toma Clancyho fanoušci v poslední době hlasitě kritizují. Jen za několik málo měsíců Ubisoft oznámil hned tři free-to-play projekty z tohoto vesmíru slavného spisovatele – Tom Clancy’s The Division Heartland, Tom Clancy’s XDefiant a naposledy Tom Clancy’s Ghost Recon Frontline. Extraction to bude mít o to složitější, že si spin-off Rainbow Six řekne o peníze v této náladě.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru