Ubisoft a Netflix oznamují film Beyond Good & Evil

Natočí jej režisér hitu Pokémon: Detektiv Pikachu. Dorazí dřív než léta odkládaná dvojka?

Zdroj: Ubisoft
1. 8. 2020

Netflix v noci na dnešek stručně oznámil, že chystá ve spolupráci s Ubisoftem další adaptaci podle videohry. Pouhý den po Splinter Cellu. Tentokrát giganti spojili síly, aby natočili film Beyond Good & Evil. Několik málo podrobností navíc pak přinesl magazín The Hollywood Reporter. Režie se má ujmout Rob Letterman, který předtím natočil snímky Pokémon: Detektiv Pikachu, Husí kůže, Gulliverovy cesty nebo Monstra vs. Vetřelci.

Půjde o kombinaci hraného a animovaného filmu. Jinak toho ale o adaptaci mnoho nevíme. Přípravy jsou teprve na začátku a neexistuje ještě ani scénář. Stojí za připomenutí, že Detektiv Pikachu patří mezi komerčně nejúspěšnější filmy podle her.

Plány Ubisoftu na poli filmu a televize jsou obrovské.

Titul Beyond Good & Evil vyšel v roce 2003 pro PC i tehdejší konzole a vytvořil jej autor Raymana Michel Ancel. Hlavní hrdinkou je reportérka Jade. Vědeckofantastické dobrodružství si vedlo velmi dobře u kritiky, ale hráče oslnilo méně. Alespoň soudě podle prodejů. I proto zřejmě čekáme na další díl tak dlouho. Oficiálně byla dvojka oznámena na E3 v roce 2017, ale čile se o ní spekulovalo už několik let předtím, kdy opakovaně unikaly i nejrůznější materiály z rozpracované hry. Ancel přitom od počátku mluvil o Beyond Good & Evil jako o trilogii.

Plány Ubisoftu na poli filmu a televize jsou obrovské. V uplynulých měsících a letech se psalo o adaptacích značek Tom Clancy’s Splinter Cell, Tom Clancy’s Ghost Recon, Watch Dogs, Far Cry, Rabbids, Tom Clancy’s The Division, Just Dance, Skull & Bones, Rayman nebo Child of Light a řadě dalších. Venku už je samozřejmě film Assassin’s Creed nebo seriály Mythic Quest a Rabbids Invasion.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru