Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, Rockstar Games, Trilogie GTA na Netflixu zaznamenala velký úspěch

Trilogie GTA na Netflixu zaznamenala velký úspěch

Jedná se o nejúspěšnější titul v herní nabídce. Firma chystá další lákavé hry

Zdroj: Rockstar Games
19. 6. 2024

O tom, že jednou mohou být hry na Netflixu potenciálně hodně velká věc, jsme mluvili mnohokrát. Teď tu máme příklad takového masivního úspěchu. Mobilní trilogie GTA v definitivní verzi vygenerovala na Netflixu přes 30 milionů stažení. Nejde o oficiální data, ale měl by to být velmi přesný odhad AppMagic, který dal dohromady magazín Mobilegamer.biz.

Největší kus koláče si přitom ukouslo San Andreas – 20,5 milionu stažení. Na Vice City připadlo 6,5 milionu a na GTA 3 3,3 milionu. Většina lidí stahovala verzi pro iOS a nejvíc zájemců pochází podle dat ze Spojených států. Má jít o největší úspěch na herním poli pro Netflix z hlediska čísel. Bohužel podrobností se nám nedostává.

Kolekce je ve službě k dispozici od prosince. A také nadcházející měsíce naznačují, že streamovací gigant v aktivitách na herním poli nemínit polevit. Láká například na tituly jako Don’t Starve Together nebo Tales of the Shire: A The Lord of The Rings Game. Zatím je ale Netflix aktivní jen na mobilech, byť to vypadá, že je jen otázkou času, kdy se pustí i do velkých her třeba prostřednictvím streamování z cloudu.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru