Transformers se vrátí do videoher příští rok

Transformers se vrátí do videoher příští rok

Nový titul podle animovaného seriálu a crossover s karetní hrou Magic: The Gathering

Zdroj: ilustrační/Paramount+
3. 10. 2022

Fanoušci Transformers mohou začít vyhlížet novou videohru. Její vývoj potvrdila společnost Outright Games, která se specializuje na vydávání her pro celou rodinu. Titul byl oznámen na akci Hasbro Pulse Con a bude inspirovaný novým animovaným seriálem Transformers: EarthSpark. Ten má představit další generaci robotů zrozených na Zemi. Premiéru bude mít 11. listopadu na streamovací službě Paramount+.

Hra vyjde už příští rok a sluší se připomenout, že nepůjde o první kontakt Outright Games a Transformers. Už v roce 2020 poslal vydavatel na trh tahovou strategii Transformers: Battlegrounds od studia Coatsink. Z recenzí si odnášela lehce nadprůměrná hodnocení. Nová hra by měla zamířit na PC i konzole.

Nejde přitom o jedinou novinku z vesmíru Autobotů a Deceptikonů. Chystá se ještě crossover s karetní hrou Magic: The Gathering. Dorazit má 15 nových tematických karet a jsou navíc oboustranné, kdy každá strana reprezentuje jinou formu – auto, nebo robota.

Fanoušci Transformers nemají, pokud jde o videohry, na růžích ustláno. Ačkoli tituly s touto značkou vycházejí už od poloviny osmdesátých let a na nedostatek projektů si hráči stěžovat nemohou, s jejich kvalitou už to tak slavné není. Jednou z větších her posledních let byli Transformers: Devastation od japonského studia PlatinumGames.

Na PlayStation VR vyšla letos hra Transformers Beyond Reality od Meta4 Interactive.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru