Gotham Knights (Batman), Warner Bros. Interactive Entertainment, Trailer na Gotham Knights už je venku oficiálně

Trailer na Gotham Knights už je venku oficiálně

Druhá upoutávka z DC FanDome nás vrátí do Gothamu a je mnohem temnější

Zdroj: WB Games Montréal
16. 10. 2021
Název: Gotham Knights (Batman) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 21. 10. 2022

Nová upoutávka na Gotham Knights sice měla mít premiéru až na akci DC FanDome 2021, ale unikla předčasně. Můžeme se tak podívat na druhou chystanou kooperativní akci od Warner Bros. Interactive Entertainment. Tuto hru vyvíjí studio WB Games Montréal (Batman: Arkham Origins) a míří na staré i nové konzole a PC. Hlavními hrdiny jsou Nightwing, Batgirl, Robin a Red Hood, kteří musí po smrti Batmana převzít ochranu Gothamu. Titul vyjde příští rok.

Nástupci Bruce stanou proti Court of Owls. Hra nabídne čtyři ovladatelné postavy, ale kooperace bude na rozdíl od Suicide Squad: Kill the Justice League jen pro dva. Titul lze samozřejmě hrát i v singlu. I tady se objeví plejáda známých postav. Kromě jmenovaných hrdinů se můžeme těšit na známé tváře, jako jsou Alfred Pennyworth, Mr. Freeze nebo Penguin.

Update: Už vyšla oficiální verze traileru a spolu s ní i tříminutový pohled do zákulisí.

Vývojáři mluví mimo jiné o tom, jakou pro ně bylo ctí, ale současně výzvou převést Court of Owls ze stránek komiksů do interaktivního média. Spolupracovali přímo s autory komiksu, kteří také prozradí, odkud se tento námět vzal a jak se vyvinul. Každý z “nových” hrdinů má mít unikání přednosti a slabiny, které musí hráči pochopit. Díky tomu bude pak schopní postavy lépe rozvíjet i vybavit. A i když Gotham Knights půjdou do bratrovražedného “souboje” se Suicide Squad: Kill the Justice League ve stejném roce z pozice slabšího, mně se líbí a WB Games Montréal mají moje sympatie. Prequel Batman: Arkham Origins totiž považuji za lepší hru, než se o ní říká. A kdo ví, třeba Batman není nakonec tak docela mrtvý…

Podívejte se také na nový trailer k Suicide Squad: Kill the Justice League.

Více podrobností o Gotham Knights najdete v našich starších novinkách.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru