Total War: Warhammer III, Sega, Total War: Warhammer III vyjde v únoru v češtině

Total War: Warhammer III vyjde v únoru v češtině

Poprvé bude tato značka součástí Game Passu pro PC. Láká na bonus za předobjednávku

Zdroj: Sega
5. 11. 2021
Název: Total War: Warhammer III Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 17. 2. 2022

Total War: Warhammer III od studia Creative Assembly a Segy vyjde 17. února a rovnou zamíří do Game Passu pro PC. Autoři lákají na ten největší a nejlepší příspěvek do této série, šest frakcí, devět unikátních legendárních lordů a nekonečnou znovuhratelnost. Kromě toho se prý máme těšit na ještě větší mapy, více mechanismů, prohloubení příběhu a další novinky. I po vydání se hra bude těšit z další podpory. Tým slibuje dodatečná rozšíření i bezplatné updaty a dokonce několik překvapení, o nichž ovšem zatím nechtějí autoři mluvit.

Hru už je možné předobjednat a kromě krabicové verze se ty digitální prodávají na Steamu, Epic Games Storu, Microsoft Storu i přímo přes web Creative Assembly. Obsah všech se přitom shoduje a nikde nepřichází s ničím exkluzivním. Kdo si nicméně titul předobjedná, může se těšit na bezplatné DLC, které autoři později uvolní pro ostatní za peníze.

Stojí také za připomenutí, že hra bude mít oficiální českou lokalizaci. Českými titulky je ostatně opatřen i nejnovější trailer s podtitulem Join the Ogre Kingdoms, na který se můžete podívat. Ten odhaluje právě bonus pro předobjednávající.

Total War: Warhammer III kromě Windows vyjde také ve verzích pro Linux a macOS. O tyto konverze se postarají odborníci na portování ze studia Feral Interactive. Nebudou ale k dispozici hned na launch. Vyjít by měli co nejdříve po verzi pro Windows, zatím ale autoři nemají konkrétnější termín.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru