Total War s licencí Star Wars je údajně ve vývoji

Total War s licencí Star Wars je údajně ve vývoji

Série strategií zřejmě míří do předaleké galaxie. Pracuje se i na dalších dvou hrách

Zdroj: Creative Assembly, Disney / koláž, Vortex
17. 5. 2024

Zdá se, že se studio Creative Assembly po loňském Total War: Pharaoh opět míří se svou slavnou sérií jinam než do historie. Po fantasy výpravě do světa Warhammeru v podobě Total War: Warhammer III z roku 2022 by měli tentokrát vývojáři zakotvit ve vodách sci-fi, konkrétně v předaleké galaxii. Alespoň to tvrdí magazín DualShockers, podle jehož důvěryhodných zdrojů má být ve vývoji Total War s licencí Star Wars.

Podle informací DualShockers má mít v tuto chvíli Creative Assembly ve vývoji celkem tři hry ze série Total War. Jednou z nich je údajně právě Star Wars, přičemž se na ní má pracovat od října 2023. Ještě předtím se mělo začít pracovat na jiném titulu, Star Wars je tak druhé v pořadí. To ovšem nemusí nic znamenat co se vydání týče, jelikož není známo, v jaké fázi vývoje jednotlivé tituly jsou. O totožnosti a zasazení zbývajících dvou her DualShockers neinformuje, bohužel však zároveň nemá ani nic bližšího ohledně toho s licencí Star Wars, a proto zůstává otázkou, jaké období vývojáři zpracovávají, pokud hra skutečně vzniká. Zatím je tak dán průchod spekulacím a nejrůznějším přáním fanoušků.

Studio Creative Assembly mělo ještě donedávna vedle strategií ve vývoji i akci Hyneas, kterou se společnost Sega rozhodla zrušit v září 2023, což zároveň vedlo i k propouštění. Hra podle nich ovšem byla dobrá, jen by zřejmě nezaujala, proto se vývojáři měli raději vrátit k tomu, co umějí nejlépe, tedy ke strategiím.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru