The Last of Us Part II, Sony Interactive Entertainment, The Last of Us Part II zřejmě obdrží nativní verzi pro PlayStation 5

The Last of Us Part II obdrží nativní verzi pro PS5

Titul se měl objevit v databázi PlayStationu. Informaci potvrzuje i Tom Henderson

Zdroj: Naughty Dog
17. 11. 2023
Název: The Last of Us Part II Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr:
Datum vydání:
19. 1. 2024 (PlayStation 5)

O nové verzi The Last of Us Part II se mluví už nějakou dobu, a to nejen v souvislosti s PlayStationem 5, ale i PC. Vylepšenou verzi někteří vyhlížejí už od samotného uvedení nové generace konzolí a samozřejmě tyto odhady podpořil i remake Part I z minulého roku. Oficiálně však nic o nové verzi nezaznělo, letos v létě jej však naznačil skladatel Gustavo Santaolalla. Stále nejde o nic oficiálního, ovšem záznam nativní verze hry pro PlayStation 5 v databázi je více než výmluvné.

Aktualizace: O pár hodin později unikl trailer, datum vydání i podrobný popis produktu. Krátce na to Sony oficiálně oznámila The Last of Us Part II Remastered. Více informací naleznete v článku.

Pokračuje původní zpráva: Dataminer a leaker vystupující na Twitteru s účtem nazvaným PlayStation Game Size, jenž se specializuje na novinky ohledně PlayStationu, ale právě i na velikosti her a další detaily, tentokrát zveřejnil obrázek The Last of Us Part II, zmínil PlayStation 5 a zakončil to zelenou fajfkou, později v komentáři upřesnil, že tím má na mysli nativní verzi. Pro Toma Hendersona z Insider Gaming uvedl, že jeho informace pochází právě z přidání titulu do databáze PlayStationu. Henderson posléze kontaktoval své zdroje, které to potvrdily. Podle všeho se tak dá očekávat brzké oznámení nové verze. Potenciálně se nabízí oznámení během The Game Awards 2023, které se konají 8. prosince, zatím si ale musíme na potvrzení počkat.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru