The Last of Us (seriál), The Last of Us jsem nehrála, řekla Bella Ramsey

The Last of Us jsem nehrála, řekla Bella Ramsey

Seriálové představitelce Ellie to doporučili už při konkurzu. Na hru se podívala na YouTube

Zdroj: Warner Media
10. 10. 2022
Název: The Last of Us (seriál) Datum vydání: 16. 1. 2023

Bellu Ramsey známe především díky její roli Lyanny Mormont v seriálu Hra o trůny. Nyní ovšem ztvární i Ellie v televizní adaptaci populární videohry The Last of Us, za níž rovněž stojí produkce HBO, a hráče logicky zajímá o to víc. Mladá britská herečka se však svěřila v rozhovoru pro deník USA Today, že stejnojmennou herní předlohu nehrála, i když pro to ihned našla částečné vysvětlení.

Ještě před natáčením ji o to požádali autoři seriálu, což se může zdát na první pohled nelogické. „Doporučili mi, abych to nedělala,“ odpověděla Ramseyová na otázku tazatele, zda titul od Naughty Dog hrála. Upřesnila, že se jí na to samé ptali už při prvním konkurzu. „Když jsem jim řekla, že ne, tak mi odpověděli, ať to tak nechám,“ vysvětlila. Důvodem mohla být snaha, zachovat si od videoherní Ellie odstup a zahrát ji po svém, blíže ale Ramsey situaci nepopsala.

Doporučení sice dodržela, ale přesto si chtěla udělat představu, o čem by scénář zhruba mohl být. K tomu využila internet. „Na nějaký záznam z hraní jsem se podívala na YouTube,“ přiznala herečka. Dodala, že se velmi těší, až The Last of Us vyjde na televizních obrazovkách. To by mělo být v roce 2023.

Natáčení trvalo rok

Řeč padla i na dobu natáčení. Sdělila, že to trvalo celý rok, což je podle ní dlouhá doba pro někoho, kdo je na světě teprve devatenáct let. S novinářem USA Today se podělila i o zákulisní perličku. Její seriálový kolega Pedro Pascal, jenž se objeví v roli Joela, jí daroval přáníčko. V něm se psalo: „Je zajímavé, jak se něco tak významného objevilo ve tvém životě tak brzy, a v mém naopak tak pozdě.“ Ramsey neskrývala své dojetí.

Na závěr rozhovoru vtipně odpověděla na otázku, zda má nějakou strategii při skutečném postapokalyptickém scénáři. „Nemám žádnou. Prostě bych si vykopala díru, do ní zalezla se svou nejlepší kamarádkou a brečela,“ řekla talentovaná herečka.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru