The King of Fighters XV, The King of Fighters XV se předvádí v prvním videu

The King of Fighters XV se předvádí v prvním videu

Pokračování slavné bojovky vyjde v průběhu letošního roku. Platformy zatím vývojáři tají

Zdroj: SNK
8. 1. 2021
Název: The King of Fighters XV Vývojář: Žánr:

Série The King of Fighters od SNK u nás možná není tak znám a populární jako bojovky Street Fighter, Virtu Fighter, Mortal Kombat, Tekken nebo Soulcalibur, ale to rozhodně neznamená, že není důležitá. Skoro pět let po vydání čtrnáctky SNK představují The King of Fighters XV, který formálně oznámili už v prosinci 2018. A nyní máme k dispozici první video a také obrázky.

Hra bude vypadat a znít, jak to u čtrnáctky ještě nebylo možné, tvrdí tým.

Bojovka The King of Fighters XV by měla vyjít v průběhu letošního roku, ale zatím neznáme cílové platformy. Více podrobností chtějí vývojáři odhalit už 10. ledna včetně dalšího traileru. Již nyní jsme se ale dozvěděli, že bude hra vypadat a znít, jak to u čtrnáctky ještě nebylo možné, tvrdí tým.

Když už je o ní řeč, k dispozici je od včerejška nová Ultimate Edition KOF14 pro PlayStation 4. Obsahuje celkem 58 bojovníků včetně 8 postav z DLC, dalších kostýmů a 10 témat pro PS4. Fanoušci se mohou těšit i na nové updaty pro poslední díl Samurai Shodown z roku 2019, což je přirozeně další populární bojovka od SNK.

The King of Fighters XV už má oficiální web, ale moc toho na něm zatím nenajdete. Úsměvným bonbonkem na celém odhalení byla skutečnost, že SNK se rozhodli na poslední chvíli premiéru videa odložit. Poté jim ale unikly screenshoty prostřednictvím tiskové zprávy, kterou někdo zapomněl zastavit, a nakonec jsme se tak dočkali i oficiálního traileru.

Jak už bylo řečeno, předchozí díl – The King of Fighters XIV – debutoval v roce 2016. Hra byla přijatá velmi dobře. Ten nejstarší díl měl naopak premiéru už v roce 1994. Rozvětvená sága se dočkala vlastních komiksů, kartiček, animáků i filmové adaptace z roku 2010, která však dopadla velmi špatně.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru