The Game Awards se mohou protáhnout na 3 hodiny

The Game Awards se mohou protáhnout na 3 hodiny

Moderátor a organizátor Geoff Keighley slibuje obvyklou stopáž. Vydává i svůj „Hype trailer“

Zdroj: The Game Awards
4. 12. 2023

Už jen několik dní nás dělí od letošního přenosu The Game Awards, takže je na místě očekávat příliv burcujících zpráv od moderátora a organizátora celé akce Geoffa Keighleyho. Pro ty, kdo se už nemohou dočkat, připravil tradiční „Hype trailer“, půl druhé minuty dlouhý mix záběrů z her, filmů či seriálů, které byly v letošním roce uvedeny. Neodhaluje však nic, čeho bychom se měli dočkat ve smyslu oznámení, ale na druhou stranu slouží jako příjemná připomínka toho, jak silný rok 2023 vlastně byl. A to přirozeně nezahrnuje všechny významné či dobře hodnocené tituly. V závěru traileru pak samozřejmě přichází informace o času streamu, takže ještě jednou, pro připomenutí, v Česku a na Slovensku vypukne celá akce po 1 hodině ranní v pátek 8. prosince.

Pokud se ptáte, jak dlouho budete u obrazovek sedět, pak informace zazněla v nedávném Q&A, které Keighley uspořádal na Twitchi. Stopáž bude podobná jako loni, tedy přibližně 2,5-3 hodiny, což z našeho pohledu znamená poměrně solidní noční maraton. Kromě udílení jednotlivých cen pak samozřejmě dojde na celou řadu oznámení, trailerů a představení, o kterých už Keighley mluvil v minulém týdnu. Přidal nicméně, že se hráči mohou těšit na řadu úplně nových značek, týmů i světů, o čemž nepřímo mluvil také novinář Jeff Grubb, když v jedné ze svých show lákal na nové značky a third party hry.

Pokud bychom měli být konkrétní a podívat se na zprávy staré několik hodin, maximálně dní, s náznaky přišla například společnost Sega. V souvislosti s The Game Awards začala streamerům a youtuberům rozesílat pozvánky na přenos s odvoláním na „Novou éru a novou energii“, kterou chce na akci představit. Co to znamená, zatím není jisté, zprávy ze sociálních sítí ale několikrát sdílel i Geoff Keighley a naznačil, že něco takového je jen začátek. Mezitím už vývojáři a vydavatelé přímo potvrzují svou účast, takže se těšit můžete těšit na novinky o Baldur’s Gate III, Warframe, s největší pravděpodobností se ukáže také Hideo Kodžima s druhým Death Strandingem, chybět nebudou ani Keighleyho oblíbení Muppeti a oblíbenec Christopher Judge předá jednu z cen. Dříve pak svou účast potvrdili také vývojáři ze studia Sharmob, aby představili svou novou hru, dorazí také Pedro Eustache alias Muž s flétnou a nemáme sebemenších pochyb, že dojde i na vystoupení Sama Lakea, například v souvislosti s chystaným režimem New Game Plus pro Alana Wakea II a další celebrity z herní branže.

Seznam zúčastněných se bude nepochybně ještě v nadcházejících hodinách a dnech doplňovat, pokud v sítu uvízne nějaká větší ryba, určitě vás budeme informovat.

Nahlásit chybu v článku

11

Napsat komentář

Další články
Nahoru