The Crew Motorfest, Ubisoft, The Crew 3 se může jmenovat Motorfest

The Crew 3 se může jmenovat Motorfest

Insider Tom Henderson prý viděl první obrázky. Auta ze druhého dílu si můžete vzít s sebou

Zdroj: Ubisoft
17. 10. 2022
Název: The Crew Motorfest Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 14. 9. 2023

Už od loňského září se spekuluje nad tím, že v Ubisoftu vzniká třetí díl závodní série The Crew. Tehdy se na Redditu objevily první informace o neoznámeném projektu Orlandu, na které následně navázal insider Tom Henderson letos v březnu, aby promluvil nejen o vývoji The Crew, ale také dalších her, jako je pokračování Immortals: Fenyx Rising nebo nový díl série Prince of Persia. Ten stejný insider se pak v polovině října ozývá znovu, aby za redakci magazínu Insider Gaming potvrdil, že viděl první obrázky z The Crew 3 z nichž vychází najevo, že hra mohla projít kompletní změnou identity a původní název již nebude používat.

„Ve spolupráci s Nickem Bakerem z [podcastu] Xbox Era magazín Insider Gaming zjistil, že The Crew 3, známé jako Project Orlando, mohlo být přejmenováno na Motofest,“ uvádí Henderson. Uvádí, že se logo zmíněného Motorfestu objevilo na mnoha screenshotech v nejrůznějších podobách, jako jsou billboardy, v menu nebo na poznávacích značkách aut. Důvod, proč Henderson uvažuje nad změnou identity, je pak kompletní vynechání The Crew ze hry, tedy alespoň podle několika sad dostupných screenshotů, bohužel se s nimi ale nemůže magazín Insider Gaming podělit s veřejností, takže nezbývá než čekat na únik, ale lépe potvrzení přímo od Ubisoftu.

Zajímavá je nicméně i poznámka na konto vozového parku, který by mělo být možné přetáhnout ze druhého dílu. „Hráči si mohou importovat svoji garáž, nebo začít od nuly,“ říká Henderson, ale neposkytuje bližší detaily. Co se samotné hry týče, sluší se doplnit, že třetí díl by měl vznikat ve studiu Ivory Tower a podle informací z loňského roku měl vznikat coby velké DLC pro The Crew 2. Následně se ale mělo interně rozhodnout, že z něj Ivory Tower učiní samostatnou hru, a právě v této podobě má momentálně vznikat. Poslední informace z nových screenshotů se pak pojí se zasazením hry na ostrov Oahu na Havaji, což by ve finále mohlo dát prostor k nostalgickému souboji s havajským Test Drive Unlimited.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru