The Callisto Protocol, Krafton, The Callisto Protocol nabídne režim výkonu

The Callisto Protocol nabídne režim výkonu

Autoři nového sci-fi hororu potvrdili 60 fps, ale nepřinesli žádné další technické podrobnosti

Zdroj: Striking Distance Studios
19. 10. 2022
Název: The Callisto Protocol Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: , , Datum vydání: 2. 12. 2022

Vývojáři z týmu Striking Distance Studios zareagovali na množící se spekulace a obavy, že by jejich sci-fi survival horor The Callisto Protocol mohl být odložený až na příští rok. Nic z toho není podle nich pravda. Hra vyjde podle plánu 2. prosince a na tomto termínu se nic nemění.

Radost by hráčům na konzolích měla naopak udělat druhá informace. V nedávné době fanoušci v případě titulů A Plague Tale: Requiem a Gotham Knights s lítostí zjistili, že tyto hry nenabízí na Xboxu Series a PlayStationu 5 žádný režim výkonu s vyšším frameratem. To však není případ The Callisto Protocol. Autoři ujistili, že jejich hra bude mít volitelný mód s 60 fps, i když nepřinesli žádné další podrobnosti o rozlišení. Pravděpodobně se to netýká starších konzolí.

Není bez zajímavosti, že The Callisto Protocol vstoupí na trh nejen těsně před koncem roku, ale také v poměrně silné konkurenci, byť žánrově odlišných her. Společně s ním 2. prosince vychází také taktická hra Marvel’s Midnight Suns od studia Firaxis a závody Need for Speed Unbound od Criterionu a EA.

Standardní PC verze se na Steamu prodává za 60 eur. Za digital deluxe edici dáte necelých 80 eur. Třeba na PlayStationu je ale situace komplikovanější. Základní PS4 verze se na PS Storu prodává za 1599 korun. Digital deluxe edice za 2119 korun. Pokud ale sáhnete po verzi pro PS5, připlatíte si. Ta stojí 1849 korun, respektive 2379 korun.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru