The Texas Chain Saw Massacre, Texaský masakr motorovou pilou vyjde v srpnu

Texaský masakr motorovou pilou vyjde v srpnu

Už v květnu se můžete zapojit do technického testu. Nabídne souboje 3 proti 4

Zdroj: Sumo Digital
17. 3. 2023

Motorové pily se v těchto dnech budou zakusovat do Leona v remaku Resident Evilu 4, ale blíží se další hra, kde tato rekvizita hraje zásadní roli. Dokonce tak důležitou, že ji má předloha v názvu. Third person asymetrický multiplayerový horor The Texas Chain Saw Massacre inspirovaný slavným filmem z roku 1974 od studia Sumo Digital a společnosti Gun Interactive dostal datum vydání. Hry se dočkáme 18. srpna na PC, PS4, PS5, Xboxu One i Xboxu Series. Hned na Day 1 bude navíc k dispozici také v Game Passu pro Xbox i PC.

Trochu jiný poměr sil

Pokud se na hru těšíte, nemusíte navíc čekat až do léta. Bude možné si ji vyzkoušet už 25. května v rámci technického testu. Podrobnosti o něm slibují autoři zveřejnit později. Podívat se rovněž můžete na čerstvý trailer, který má sice jen půl minuty, ale titul a jeho brutalitu vystihuje poměrně jasně. Další videa pak najdete na YouTube na kanálu Gun Interactive.

Do akce můžete naskočit jako jeden z členů nechvalně proslulé rodiny, nebo jedna z potenciálních obětí. Ačkoli si autoři původně pohrávali s tradičním konceptem 1 proti 8 jako ve hře Friday the 13th, chtěli jinou dynamiku a zapojit víc členů rodiny současně. Proto tým vsadil na souboje 3 proti 4, kde jsou sice přeživší stále v početní výhodě nad zabijáky, ale i ti mohou spolupracovat a poměr sil je mnohem vyváženější. Vývojáři věří, že se jim díky tomu povede tenhle žánr trochu osvěžit.

Společnost Gun Interactive zase slibuje, že se poučila z předchozího nezdaru na tomto poli. Coby vydavatel sice stála za docela povedeným hororem Layers of Fear 2 od polského Bloober Teamu, ale její první pokus o asymterický horor zůstal za očekáváním navzdory tomu, že se také opíral o slavnou značku. V roce 2017 Gun Interactive poslali na trh titul Friday the 13th: The Game od studia IllFonic (Predator: Hunting Grounds), ten ale nedokázal konkurovat úspěšnému hitu Dead by Daylight.

Další podrobnosti o Texas Chain Saw Massacre najdete v našem archivu nebo na oficiálním webu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru