Terminator: Resistance, Reef Entertainment, Terminátor láká na nový čtyřhodinový příběh

Terminátor láká na nový čtyřhodinový příběh

Rozšíření Annihilation Line vyjde už začátkem prosince. Vystupuje v něm Kyle Reese

Zdroj: Teyon
26. 11. 2021
Název: Terminator: Resistance Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 15. 11. 2019

First person akce Terminator: Resistance je velmi rozporuplná hra. Někdo na ni nadává, dalším se naopak velmi líbí. Průměrná skóre na Metacriticu se pohybují okolo 50 procent, ale třeba na Steamu má od hráčů hodnocení velmi kladné. Titul chválí 92 procent uživatelů. To už je solidní rozpor. Teď jsme se dozvěděli, že se hra od autorů nechvalně proslulého Rambo: The Video Game z polského studia Teyon dočká nového příběhového rozšíření s podtitulem Annihilation Line.

Podle autorů budeme bojovat s nepřáteli, kteří se dosud ve hře neobjevili, jako jsou T-600 a HK Centurion.

DLC pro PC a PS5 verzi vyjde už 10. prosince a vývojáři slibují samostatnou kampaň na 4 hodiny, v níž se vypravíme do nových oblastí postapokalyptické Kalifornie. Jacob Rivers a Kyle Reese tu mají bojovat bok po boku. Narazíme prý také na další postavy, které jsou exkluzivní pro tuto expanzi. Příběh je situován doprostřed původní kampaně a naším úkolem bude zjistit, proč se zničehonic odmlčela jiná základna. Má to být mise, na kterou údajně nemohlo hrdiny nic připravit.

V životně důležité misi mají podle týmu hráči uštědřit strojům tvrdý úder. Podle autorů budeme bojovat s nepřáteli, kteří se dosud ve hře neobjevili, jako jsou T-600 a HK Centurion. Naštěstí budeme mít k dispozici také nové zbraně.

Rozšíření má plně využít výkon a schopnosti PC a PS5. PC verze se třeba pyšní podporou technologie AMD FidelityFX Super Resolution. Na PS5 pro změnu využije předností ovladače DualSense. Autoři také při této příležitosti připomínají, že ti, kdo vlastní Terminator: Resistance pro PS4 fyzicky i digitální mohou bezplatně upgradovat na PS5 verzi. Není bohužel úplně jasné, proč se DLC nedostane na další platformy, ale důvodem je zřejmě omezený výkon PS4/Xboxu One a nativní Xbox Series verze neexistuje.

V každém případě je hezké vidět, že Teyon na hře dál pracuje. Už loni v listopadu do titulu přibyl bezplatný režim Infiltrator, který hráčům umožnil hrát za T-800. Letos v dubnu pak vyšla vylepšená verze pro PS5. Na Steamu se hra prodává za 20 eur, na PS Storu za 1049 korun (PS4) a 1189 korun (Resistance Enhanced) a já docela vážně uvažuju, že bych se k tomuhle restu také třeba o Vánocích vrátil. Doporučili byste mi to, pokud máte se hrou zkušenost?

Nahlásit chybu v článku

8

Napsat komentář

Další články
Nahoru