Terminator: Dark Fate – Defiance, Slitherine, Terminator: Dark Fate – Defiance dorazí později

Terminator: Dark Fate – Defiance dorazí později

Autoři na poslední chvíli odložili chystanou real-time strategii. Slibují, že předčí očekávání

Zdroj: Slitherine
1. 12. 2023
Název: Terminator: Dark Fate – Defiance Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 21. 2. 2024

Společnost Slitherine oznámila, že chystaná real-time strategie Terminator: Dark Fate – Defiance představená už v roce 2021 vyjde později. Titul mě vyjít už zanedlouho, konkrétně 7. prosince. Ale na poslední chvíli dostal nový termín – 21. února 2024. Zajímavé přitom je, že původní datum vydání oznámil tým teprve 7. listopadu.

Autoři rozumí tomu, že tato informace může mnoho lidí zklamat, ale tým se tak rozhodl, aby zajistil tu nejvyšší možnou kvalitu. Slitherine věří, že věnovat několik dalších týdnů ladění a vychytávání chyb ve výsledku výrazně vylepší celkovou kvalitu chystaného produktu. Studio je přesvědčené o potenciálu hry a věří, že ji fanoušci budou milovat. Proto dělají vše potřebné, aby je hráče nezklamali.

Čas navíc umožní soustředit se na klíčové oblasti, jako je testování multiplayeru, vylepšování zážitku a opravování chyb, na které upozornila komunita. Vylepšen by měl být mimo jiné výkon hry. Vývojáři ocenili trpělivost hráčů a jejich podporu. Jejich titul má předčit očekávání, tvrdí Slitherine.

Terminator: Dark Fate – Defiance nabídne singleplayerovou kampaň, ale také skirmish a multiplayer hned za tři různé frakce – Founders, Resistance a Legion. Autoři lákají na komplexní realistické bitvy se spoustou různorodých jednotek. Bitevní pole máme využít ve svůj prospěch díky autentické demolici budov. V multiplayeru nabídne hra zápasy 1v1, 2v1 a 2v2. Titul v tuto chvíli míří jen na Windows.

Pokud si hru chcete trochu víc připomenout, můžete se podívat na přibližně hodinové půl roku staré video. Případně se začíst do našeho staršího článku.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru