Tento týden zaparkují v GT7 čtyři nová auta

Tento týden zaparkují v GT7 čtyři nová auta

Spekuluje se také o úplně nové trati. Ale autoři další novinky úzkostlivě tají

Zdroj: Mike Peel
17. 10. 2022

Tento týden dorazí do hry Gran Turismo 7 čtyři nová auta. Otec série Kazunori Jamauči jako obvykle jejich příjezd zateasoval na svém soukromém Twitteru snímkem siluet. Fanoušci samozřejmě začali tuhle “hádanku” okamžitě luštit a už máme představu, co nás za pár dní čeká. Virtuální garáž by se měla rozrůst o vozy Nissan Skyline GT-R z roku 1973, Mazda MX-5, Nissan GT-R GT3 a Maserati Merak.

Ačkoli Jamauči tradičně tímto způsobem láká jen na nová auta, ta vždy přicházejí společně s dalšími lákavými novinkami. Hráči se na základě dosavadního vzorce domnívají, že by se kromě nových menu do “kampaně” mohli dočkat také nové závodní trati. Slíbena byla už dřív také možnost prodávat nechtěné vozy jako ve starších hrách, na kterou fanoušci stále čekají.

Nicméně GT7 stále jako by nedokázala v post launch obsahu najít ten správný rytmus a využít svůj plný potenciál. Polyphony Digital nejsou žádní nováčci na poli live service obsahu, ale při pohledu na Forzu je třeba říct, že tady jsou mnohdy obsahové přírůstky mnohem pestřejší. To, co Gran Turismo přidává, je určitě dobře zvládnutý obsah, ale podle různých ohlasů se zdá, že fanoušci očekávali různorodější novinky a skutečně zásadní změny, které měly podle samotných autorů třeba vyjasnit i to, proč ekonomika hry funguje tak, jak funguje.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru