Jets’n’Guns 2, Rake in Grass, Tento týden vychází plná verze české akce Jets’n’Guns 2

Tento týden vychází plná verze české akce Jets’n’Guns 2

Port pro Switch má brzy následovat. Hra nabídne lokální kooperaci i Machinae Supremacy

Zdroj: Rake in Grass
22. 7. 2020
Název: Jets’n’Guns 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 24. 7. 2020

Pavel Tovaryš ze studia Rake in Grass nám napsal, že česká hra Jets’n’Guns 2 po necelých dvou letech strávených v programu předběžného přístupu vychází v plné verzi. Na Windows bude titul k dispozici už tento pátek, tedy 24. července. “Do dvou měsíců by měla vyjít i verze pro Switch,” prozradil Pavel Tovaryš s tím, že už je hotová a čeká jen na schválení. Na Steamu se titul prodává za 13 eur.

Vývoj Jets’n’Guns 2 studio Rake in Grass oznámilo už na podzim 2016.

Jak už název napovídá, Jets’n’Guns 2 navazují na populární hru z roku 2004. Jedná se o frenetickou vesmírnou akci. Soundtrack pro původní hru i novinku složila švédská skupina Machinae Supremacy, na což určitě pamětníci uslyší. A to doslova. Fanoušky by měla potěšit také podpora lokální kooperace a řada dalších vylepšení.

Vývoj Jets’n’Guns 2 studio Rake in Grass oznámilo už na podzim 2016. Vesmír tentokrát ohrožuje neznámá, ale mocná entita z jiné dimenze. Vypořádat se s ní musí ten nejlepší pilot v galaxii, tedy vy. Těšit se můžeme na explozivní akci, spoustu zbraní, destrukci prostředí i možnost upgradovat vlastní loď.

Stojí také za připomínku, že arkádová klasika Jets’n’Guns vyšla už loni v prosinci na Switchi. Obsahově se hra shoduje s takzvanou Gold verzí. Vývojáři měli už dříve zkušenost s portováním Rampage Knights, takže ani pokračování Jets’n’Guns na Switch není žádnou náhodou.

Studio Rake in Grass má nadále v early accessu na Steamu také hru Silent Sector, která své autory rozhodně nezapře, ale na vesmírné souboje jde zase trochu jinak. Silent Sector vyšel letos v dubnu, ve vývoji je přibližně tři roky a v programu předběžného přístupu by měl strávit několik měsíců.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru