Tekken X Street Fighter, Bandai Namco Entertainment, Tekken X Street Fighter nakonec není zrušený

Tekken X Street Fighter nakonec není zrušený

Vývoj bojovky je jen pozastavený, říká Harada. Chyba vznikla vinou nepřesného překladu

Zdroj: Capcom
22. 6. 2021

Tak všechno zpět. Tekken X Street Fighter zřejmě není zrušený, ale “jen” pozastavený na neurčito. Prohlásil to sám producent hry Kacuhiro Harada s tím, že na vině je špatný překlad anglických titulků. V pořadu Harada’s Bar mělo ve skutečnosti zaznít něco jiného, než ukázal překlad, který vytvořil Haradův tým. Harada se za tuto chybu omluvil s tím, že jí velmi lituje.

Správně měl říct, že vývoj hry je pozastaven, ne že skončil nadobro. Podobně nebyla správná fráze, že projekt zemřel, ale mělo zaznít, že byl zakonzervován. “Stále doufáme, že vývoj Tekken X Street Fighter bude pokračovat, až se naskytne příležitost,” řekl nyní Harada. Není to ale zjevně tak snadné. “V tuto chvíli čekáme na správnou šanci,” dodal.

To je tedy pořádné zmatení jazyků. Stav hry se, jak se nakonec ukázalo, nijak nezměnil. I to je podle Harady důvodem, proč zpráva vzbudila pozdvižení na Západě, zatímco v domácím Japonsku na ni nikdo moc nereagoval. Protože tu hráči rozuměli skutečnému zamýšlenému významu slov. Harada dodává, že momentální situace je stejná, jako když se téma Tekken X Street Fighter rozebíralo dříve.

Hra oznámená před 11 lety na Comic-Conu v San Diegu tak zřejmě ještě neřekla své poslední slovo a její osud není zpečetěný. Uvidíme, zda ji někdy… uvidíme.

Celý příběh Tekken X Street Fighter si můžete připomenout v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru