Battlefield 2042, Electronic Arts, Takhle má vypadat scéna z traileru na nový Battlefield

Takhle má vypadat scéna z traileru na nový Battlefield

Ostrov, tornádo, startující rakety a konvertoplány Osprey. Upoutávka prý dorazí v květnu

Zdroj: ATG - All Things Gaming
12. 4. 2021
Název: Battlefield 2042 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 19. 11. 2021

Leaker Tom Henderson, který v posledních měsících aktivně zásobuje komunitu válečných akcí lačnící po novinkách informacemi zejména o novém Battlefieldu, se opět přihlásil. Nemá pro nás tentokrát obrovský nášup aktualit, ale pár střípků přeci jen stojí za pozornost. Nový Battlefield se podle něj hráčům představí v upoutávce, která nás vezme na nějaký pustý ostrov.

Ve scéně se mají objevit startující rakety a ty včetně zmíněného počasí mohou odkazovat ke spekulovanému systému Levolution 2.0.

Zřejmě v naději, že se tak vyhne dalším potenciálním blokům, sice neukázal obrázek přímo ze hry, ale svou vlastní kresbu, která má zachycovat danou scénu. Upřesňuje, že v ní uvidíme bouři a tornádo nebo konvertoplány Bell Boeing V-22 Osprey, které půjde pilotovat. Ve scéně se mají objevit startující rakety a ty včetně zmíněného počasí mohou odkazovat ke spekulovanému systému Levolution 2.0.

Jeho předchozí verze se objevila v Battlefieldu 4 a novinka by měla podle spekulací vzít destrukci prostředí na úplně novou úroveň. Nebavíme se tu jen o rozbíjení domů, ale skutečně dramatických masivních změnách, jaké jsme mohli vidět v multiplayeru na mapách právě v BF4.

Stojí za zmínku, že jednoduchý náčrtek Hendersona jeden z jeho sledujících s přezdívkou ATG – All Things Gaming přetvořil v mnohem realističtější výjev. Henderson nejprve opravil autora ohledně drobného detailu a následně vizualizaci sám sdílel na svém Twitteru s tím, že je úžasná. To nejspíš znamená, že se blíží tomu, co sám viděl nebo ví.

Závěrem této krátké aktuality můžeme jen připomenout to, o čem jsme už psali. Novinka má připomínat Battlefield 3 a 4, bude prý zasazená do blízké budoucnosti a bude mít dvě hratelné strany – USA a Rusko. Spekuluje se rovněž o režimu battle royale. O víkendu Henderson znovu zopakoval, že se ve hře objeví robotický pes. Nejen Henderson, ale třeba i novinář Jeff Grubb naznačil, že titul bude představen už v květnu.

Více podrobností o novém Battlefieldu najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru