Call of Duty: Black Ops Cold War, Activision, Tajuplná bedna neukrývala „odhalení“ dalšího Call of Duty

Tajuplná bedna neukrývala „odhalení“ dalšího Call of Duty

Kdo dnes čekal oznámení nových Black Ops, musí se spokojit jen s dalšími náznaky

Zdroj: Activision
10. 8. 2020

Dnes přesně v 18 hodin měli vybraní šťastlivci rozbalit svou bednu od Activisonu, o níž se všeobecně předpokládalo, že nás nasměruje k oznámení nového Call of Duty. Byl mezi nimi i uživatel s přezdívkou charlieINTEL. Úderem 18. hodin začal bednu rozbalovat a průběžně se dělil o fotky a poznatky na svém Twitteru Call of Duty News. Uvnitř se ukrývala stará promítačka TDC Headliner 303 z padesátých let, průvodní dopis a 10 snímků. “Žádné video, jen obrázky,” zdůraznil charlieINTEL pro některé méně bystré fanoušky.

My přesto nějaké video k dispozici máme. charlieINTEL totiž natočil svou rozmazanou projekci s tím, že lepšího výsledku zatím nedosáhl. Nakonec se však povedlo pořídit ostřejší záběry přímo ze snímků. Výsledkem ale byla jen další šifra k rozluštění. Jsou to snad nějaké souřadnice či potenciální cíl hráčů? Jiní adresáti bedny uvnitř našli jiné projektory. Možná Activison nesehnal dost archivního strojů stejného typu…

Jak jsme předesílali, spíš než odhalení nebo oznámení nových Black Ops, které jsou už několik měsíců veřejným tajemstvím, tak jde spíš o další teaser. Všeobecně se má za to, že k plnému a oficiální představení dojde až v Call of Duty: Warzone, kde už se dřív našlo několik zajímavých náznaků a v posledních dnech se tu hráčům objevují nápadné vzkazy.

Nové Call of Duty nás má vzít do období studené války a vzniká ve studiích Treyarch a Raven Software. Další podrobnosti najdete v našich starších novinkách.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru