Vampire: The Masquerade – Swansong, Nacon, Swansong nenabídne slíbený upgrade na PS5

Swansong nenabídne slíbený upgrade na PS5

Krabicová verze pro PS4 lákala na next-gen upgrade. Šlo o klamavou reklamu?

Zdroj: Nacon
3. 11. 2022
Název: Vampire: The Masquerade – Swansong Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr:
Datum vydání:
19. 5. 2022
28. 9. 2023 (Switch)

Kuriózní chyba, anebo malý podraz? Takovou otázku si nyní kladou zákazníci Naconu, kteří si koupili hru Vampire: The Masquerade – Swansong od studia Big Bad Wolf pro konzoli PlayStation 4. Minimálně v některých regionech krabička hry slibovala bezplatný upgrade na PS5. Jenže když se po něm hráči začali pídit, vydavatel odpověděl, že nic takového titulu nenabídne. Podle vyjádření zástupce společnosti šlo o chybu. Swansong přitom má nativní PS5 verzi.

Informace o upgradu na PS5 se přitom na krabicové verzi PS4 verze objevuje hned dvakrát. Na přední i na zadní straně. Což může někdo oprávněně vnímat jako klamavou reklamu. Mohlo by vás také překvapit, že se tenhle omyl řeší až nyní, když přitom hra vyšla už v květnu. Ale tak to prostě je. Možná to něco vypovídá o popularitě fyzické verze, anebo se dřív prostě nenašel nikdo, kdo by chtěl přesedlat z PS4 na PS5 a o svůj příběh se podělil s ostatními.

Na dotazy novinářů zatím Nacon nereagoval. Není ale jedinou firmou, která měla s podobným slibem nějaký problém. I samotná Sony musela vysvětlovat svůj přístup ke cross-gen hrám a bezplatným upgradům svých first party titulů.

V naší recenzi obdržel Vampire: The Masquerade – Swansong hodnocení 5/10.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru