Summer Game Fest je potvrzen i pro rok 2025

Summer Game Fest je potvrzen i pro rok 2025

Keigehly láká na další ročník. Uskuteční se opět v červnu i s menší fyzickou prezentací her

Zdroj: Summer Game Fest
13. 6. 2024

Ačkoliv se i nadále probíráme dozvuky Summer Game Festu a jednotlivých konferencí, moderátor Geoff Keighley potvrdil, že se se svou akcí vrátí i v příštím roce. Na Twitteru sdílel krátký příspěvek, ve kterém zmínil svůj setrvalý zájem o pořádání přenosu, ale také menší přidružené výstavy Play Days, která se letos konala již třetím rokem. Keighley zatím stále nemluví o tom, že by z této části Summer Game Festu chtěl udělat něco většího, opatrně ale mluví o budování budoucích zážitků a je možné, že se pod jeho rukama koncept výhledově rozšíří.

„S nadšením vám oznamujeme, že se Summer Game Fest vrátí do Los Angeles v červnu 2025, a to včetně Play Days,“ napsal Keighley na Twitteru. Zmínil také, že onu fyzickou část mají na starost organizátoři ze společnosti iam8bit, z druhé strany ale naznačil, že právě na ni alespoň prozatím není připraven zvát širokou veřejnost. Fanoušci si podle Keighleyho budou moci opět koupit vstupenky na sledování živého přenosu vlastní konference a Play Days, zdá se, zůstane pouze pro zvané. Pokud vás zajímá, jak to na Play Days vypadalo, několik fotografií sdíleli například organizátoři prezentace Day of the Devs, kterou opět spolupořádá zmiňovaná společnost iam8bit. Na místě bylo několik stanic s vybranými tituly a vývojáři připravení probrat cokoliv, na co by se mohli návštěvníci ptát.

Je samozřejmě otázkou, jestli se slova o budování dalších zážitků střetnou s něčím, co by rozsahem i pojetím připomínalo zrušenou E3, pokud ale má někdo značnou sílu pohnout s touto částí herního odvětví, pak je Keighley rozhodně jedním z nejžhavějších kandidátů.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru