Suicide Squad: Kill the Justice League, Warner Bros. Interactive Entertainment, Suicide Squad nabídne singl i kooperaci pro čtyři

Suicide Squad nabídne singl i kooperaci pro čtyři

Hra vyjde až v roce 2022 a kromě PC míří na konzole nové generace. Zabijeme Supermana?

Zdroj: Warner Bros. Interactive Entertainment
23. 8. 2020

Vývojáři z britského studia Rocksteady na akci DC FanDome konečně po dlouhých letech mlčení představili svou netrpělivě očekávanou další hru. Autoři trilogie Batman: Arkham Asylum, Arkham City a Arkham Knight pracují na titulu Suicide Squad: Kill the Justice League. A ještě nějakou dobu na něm pracovat budou, jak se proslýchalo.

Premiérový trailer nás zavedl do Supermanova města Metropolis. To se také stane naším hřištěm, kde se tým nejnebezpečnějších padouchů spojí, aby tu rozpoutal skutečný chaos. V akční adventuře se objeví coby hratelné postavy Harley Quinn, Deadshot, Boomerang a King Shark. Každý bude pochopitelně ovládat jiné schopnosti i zbraně. A upoutávka odhaluje také samotného Supermana, který nejspíš nebude v úplně nejlepším rozmaru.

Hra je zasazená do otevřeného dynamického světa a nabídne singl i kooperaci až pro čtyři hráče. Pokud budete hrát sami, vašich parťáků se ujme AI. Celý titul si půjde užít sólo i s kamarády on-line. V singlu pak bude možné přepínat mezi všemi postavami podle libosti. Kromě zajímavé a údajně inovativní hratelnosti chtějí ale Rocksteady fanoušky potěšit i poutavým scénářem.

Spoluzakladatel studia Sefton Hill prohlásil, že Suicide Squad navazuje na arkhamskou sérii a může rozvíjet některé její příběhy. Na první pohled je přitom hra mnohem jasnější a barevnější, což ale odráží i zvolenou kulisu. Členové Suicide Squad musí zachránit Zemi a zlikvidovat největší světové superhrdiny – Justice League. Zdá se, že Metropolis ovládl Brainiac a jeho mimozemští poskoci, přičemž jsou zřejmě příčinou Supermanova nezvyklého entrée.

Suicide Squad vyjde v roce 2022 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X.

Na kooperaci lákají i Gotham Knights

Je pozoruhodné, že Suicide Squad: Kill the Justice League sází stejně jako Gotham Knights na volitelnou kooperaci a obě hry podle komiksů od DC se tak pustí do souboje s Marvel’s Avengers. Jak už jsme psali v sobotu večer, z nového „Batmana“ se vyklubala hra, v níž je Batman mrtvý a Gotham musí ochránit jeho rodina – Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin. Na titulu pracují autoři prequelu Arkham Origins ze studia WB Games Montréal.

Chtěli podle svých slov zjistit, co by se stalo, kdyby Gotham přišel o svého proslulého ochránce. Na hráči je, aby se stal novým temným rytířem. Vývojáři fanouškům představili první cinematický trailer i ukázku přímo ze hry. Ta nás vezme do Batmanova rodiště a míří na PC, současnou i novou generaci konzolí. Zatímco Suicide Squad navazuje na arkhamskou trilogii od Rocksteady, Gotham Knights jsou úplně novou hrou zasazenou do vlastní verze vesmíru od DC. Na rozdíl od Suicide Squad ale Gotham Knights nabídnou vedle singlu kooperaci jen pro dva. Hra vyjde příští rok. Více podrobností najdete v samostatném článku.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru