Suicide Squad: Kill the Justice League, Warner Bros. Interactive Entertainment, Suicide Squad na poslední chvíli odkládá nový obsah

Suicide Squad na poslední chvíli odkládá nový obsah

Autoři těsně před slíbeným termínem posouvají start další sezóny

Zdroj: Rocksteady Studios
10. 7. 2024

Tak tohle se úplně nepovedlo. Ještě před pár dny lákali vývojáři z týmu Rocksteady Studios, že nový obsah dorazí do hry Suicide Squad: Kill the Justice League 11. července, tedy zítra. Ale to se nestane. Druhá sezóna s Mrs. Freeze v hlavní roli nabírá zpoždění. Nová hratelná postava, další zbraně a jiné novinky do hry dorazí až 25. července.

Tým informaci stručně komunikoval na sociálních sítích. Autoři samozřejmě děkují fanouškům za trpělivost. Jde bohužel o odklad na poslední chvíli a navíc jsme se nedozvěděli nic o tom, jaké důvody k němu vedly. Není to navíc poprvé, kdy vývojáři s updaty meškají.

Zdroj: Rocksteady Studios

Dalo by se přitom říct, že sami hrají o čas. Když se podíváme na aktuální statistiku PC verze na SteamDB, nevede si vůbec dobře. Absolutního maxima hra dosáhla před 5 měsíci – to ji v jednu chvíli hrálo přes 13 tisíc lidí. Za posledních 24 hodin to ale bylo v maximu jen 459 lidí souběžně. A třeba v době psaní této novinky byste na Steamu našli jen 267 lidí, kteří jsou on-line v Suicide Squad: Kill the Justice League.

Zdroj: SteamDB

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru