Suicide Squad: Kill the Justice League, Warner Bros. Interactive Entertainment, Suicide Squad: Kill The Justice League se odkládá

Suicide Squad: Kill The Justice League se odkládá

Novinka od autorů Batman: Arkham nakonec skutečně letos nevyjde. Dočkáme se až za rok

Zdroj: WB Games
23. 3. 2022

Spekulovalo se o tom už několik měsíců a teď je to bohužel oficiální. Hra Suicide Squad: Kill The Justice League od britského studia Rocksteady Games se odkládá. Zakladatel týmu Sefton Hill na svém osobním Twitteru napsal, že dospěli k těžkému rozhodnutí posunout vydání až na jaro 2023. Ví podle svých slov, že zpoždění je frustrující, ale čas navíc vývojáři investují do toho, aby udělali tu nejlepší možnou hru. Poděkoval současně všem fanouškům za trpělivost.

Tweet Seftona Hilla samozřejmě následně tlumočily také oficiální účty Rocksteady Studios a samotné hry. O odkladu se spekulovalo opakovaně. Naposledy ho v únoru zmiňoval třeba Bloomberg. Odvolával se přitom klasicky na nejmenované zdroje obeznámené s vývojem a mluvil o vydání v roce 2023. Minimálně se tak vyhnou Warneři tomu, aby uvedli v jednom roce na trh dvě velice podobné kooperativní komiksové akce. Tou další jsou samozřejmě Gotham Knights. Letos má vyjít i Hogwarts Legacy.

Už tehdy jsme také připomínali, že v lednu na Twitteru šéf WarnerMedia Jason Kilar lákal na vysoce očekávané hry pro letošní rok a doprovodil tweet obrázky z Gotham Knights a Hogwarts Legacy. Titul od Rocksteady se ale mezi nimi neobjevil. Mimochodem, poslední velká hra od Rocksteady – Batman: Arkham Knight – vyšla už v roce 2015 a spin-off Batman: Arkham VR o rok později.

Suicide Squad: Kill the Justice League míří na PC, PS5 a Xbox Series. Více podrobností o hře najdete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru