Studio Question dělá hru podle South Parku

Nejspíš půjde o nějaký multiplayerový titul. Dozvěděli jsme se to z pracovního inzerátu

Zdroj: South Park
10. 1. 2022

Zdá se, že studio Question pracuje na nové hře podle seriálu South Park. Americký tým má na kontě multiplayerový horor The Blackout Club a na svém webu aktuálně hledá lead level designéra, který bude, jak výslovně uvádí, pracovat na nové hře zasazené do světa South Parku. Zmínka o nutnosti zkušeností na poli multiplayeru dává tušit, že i novinka bude nějakým on-line titulem. Z další poznámky se zdá, že hru bude pohánět technologie Unreal Engine od Epicu.

Studio Question tvoří vývojáři, kteří dříve pracovali na hrách Thief: Deadly Shadows, BioShock, BioShock 2, BioShock Infinite, Dishonored nebo právě South Park: The Stick of Truth i South Park: Fractured But Whole. Kromě titulu The Blackout Club má tým na kontě také hru The Magic Circle.

Loni v srpnu jsme se dozvěděli, že autoři South Parku podepsali se společností Viacom obchod v hodnotě 900 milionů dolarů. Jeho součástí měla být rovněž minimálně jedna videohra. Tehdy se ale mluvilo o tom, že by vznikla interně. Pravděpodobně tak půjde o jiný projekt.

Poslední dva tituly tato značka dostala v roce 2017. Šlo o RPG South Park: The Fractured but Whole od Ubisoftu a mobilní free-to-play karetní strategii South Park: Phone Destroyer pro iOS a Android. Naopak úplně první hra podle slavného seriálu se jmenovala jednoduše South Park a vyšla už v roce 1998. Šlo o first person akci pro N64, PC a PlayStation od Acclaimu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím