Studio Hazelight naznačuje blížící se oznámení nové hry

Studio Hazelight naznačuje blížící se oznámení nové hry

Designér Josef Fares zatím lákal pouze na to, že nový projekt hráčům znovu vyrazí dech

Zdroj: Electronic Arts
16. 4. 2024

V roce 2021 pomohla společnost Electronic Arts na svět nové hře od studia Hazelight a designéra Josefa Farese. Šlo o skvěle hodnocené It Takes Two, kterého se navíc podle informací z letošního března prodalo přes 16 milionů kopií. I proto hráči s napětím čekají, co dalšího může od mírně excentrického vývojáře přijít, a zdá se, že se to už konečně dozví. Konkrétně v průběhu letošního roku, což sice automaticky nenaznačuje, že by se stejně tak přiblížilo i vydání, ale nedivili bychom se, kdyby tomu tak nakonec bylo.

Důvod, proč si to můžeme myslet, je tweet přímo od studia Hazelight, které připomnělo, že letos v listopadu slaví 10 let od svého založení. „Kruci, to je ale nostalgie sledovat Josefa, jak dostává cenu BAFTA za Brothers – A Tale of Two Sons tehdy v roce 2014,“ okomentovali pak vývojáři výmluvnou fotku a připomněli, že právě „šílený úspěch“ této hry – která se navíc nedávno dočkala plnohodnotného remaku – vedl k tomu, že bylo nakonec založeno zmíněné studio Hazelight.

Pak ovšem přichází to důležité pro budoucnost, a sice příslib, že se vývojáři užuž chtějí pochlubit s tím, na čem pracují. „Jasně, že pracujeme na nových (a skvělých) věcech, o kterých promluvíme později v průběhu tohoto roku. Teď se ale chceme ohlédnout za minulostí a ukázat vám některé dříve neviděné momenty, které nás přivedly až sem,“ napsali vývojáři. Pod hashtagem #HAZE10 tak patrně chtějí na Twitteru vzpomínat na klíčové okamžiky a my můžeme jen doufat, že vyvrcholí právě oním oznámením nové hry. Jediné, co o ní totiž víme, opět pochází od Josefa Farese, který v rozhovoru pro PushSquare po vydání It Takes Two řekl, že příští hra hráčům opět vyrazí dech. Tak dobře!

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru